reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Ale dziś idzie produkcja postów ;)

Nieśmiała, u mnie wczoraj z ciśnieniem były problemy... Stałam chwile w kuchni i świat zawirowal... Ale odlezalam i było lepiej :) a ciśnienie 100/60

Karenm, zdrowia życzę :-* na katar maść majerankowa a poza tym się nie znam, bo nie cierpię domowych sposobów :-(

mAgnesia zywie taką samą nadzieje :-) za 9 dni idę, ech ale u mnie to będzie prawie początek 18 tc:D

Ech a ja dzis jak przerzuta i wypluta :-( od 3 do 6 nie spałam :-(
 
reklama
Z tego co wiem to można, mi gin pozwolił, robię w takiej już trochę ostudzonej wodzie, nie gorącej:) ładnie łagodzą mi tam wszystko;)

...teraz czytam na forach laski piszą, że niby przeciwwskazane, ale ufam swojemu lekarzowi, poza tym już długo robię i nic złego się nie dzieje a wręcz jest dużo lepiej;) Jak się boisz to można przemywać kompresem nasączonym w wywarze z kory dębu...
 
Ostatnia edycja:
Czesc dziewczyny :-)

Ja mam termin usg za dwa tygodnie, to juz bedzie 19tc tez gleboko wierze ze sie juz dowiem jaka plec tej malenkiej istotki :-)

Rukmini nie jesteś sama z tymi depresjami, ja czasem mam takie mysli ze lepiej nie pisac, wogole przeraza mnie wiele spraw, sama juz nie wiem jak sobie z tyn radzic.....
Mam staszną obsesje jak bede wygladac pid koniec ciazy... Tak bardzo walczylam o swoje cialo, pozbylam sie bardzo duzo kilogramow, nabralam pewnosci siebie, i choc mi duuuuuzo brakuje do idealnosci, to podobalam sie sobie a teraz z tygodnia na tydzien mam wiekszego dola, do tego dochodzi strach o malenstwo, niepewnosc....eh duzo by gadac, tez chyba bede musiala pogadac z moja ginekokog bo inaczej oszaleje.

Czarnulka gadalas juz moze z jakims lekarzem o znieczuleniach, co jest do wyboru i jak to tutaj w DE wyglada?
Widze ze tez opanowujesz dzial dzieciecy w Primarku :-) mozna tam oszalec co nie? Tyle slodkosci dla maluszkow ^^



Ja Was przepraszam ze niektore wiadomosci wysylaja sie w kupie, bez odstępów, nie wiem dlaczego tak sie dzieje, ja zawsze oddzielam, tak by bylo jaknajbardziej czytelnie i przejzy
 
Jezu telefon mi szaleje a ja zaraz razem z nim oszaleje, masakra normalnie.

Ja tez ze snem mam problemy, albo budze sie co chwile albo obudze sie w srodku nocy i juz nie moge zasnąc.

Co do cisnienia to z rana zawsze za niskie mam, potem sie wyrownuje, u lekarza zawsze mam prawidlowe. Co do pulsu to max. 75
 
Mam pytanie do dziewczyn, które mają już Maleństwa i przy okazji psa w domu? Jak Wasze zwierzaki zaakceptowały nowego członka rodziny? Nie było z tym problemu? Ja mam dosyć dużą labradorkę, mega energiczną, która w zasadzie jest naszym oczkiem w głowie... Dodam, że z dyscypliną u nas też różnie... Zastanawiam się, jak to będzie jak się pojawi dziecko... Czy u Was to był problem? Boję się, że będzie zazdrosna... Jakie macie doświadczenia?
 
Hej dziewczynki
Wstałam dziś taka jakaś bez życia i siły. Rano jakieś duszności i było mi słabo ale jakoś się ogarnęłam. Właśnie wyciągłam z piekarnika ryż z jabłkami bo mój synuś sobie dziś zażyczył, a na obiad wstawiłam udka do piekarnika, ziemniaczki i sałata.

Co do urlopu to bym się zgodziła gdyby bardzo naciskał ale na część a nie na całość, argumentując mu tym, że przed świętami czy na wakacje również będziesz chciała skorzystać z urlopu, wg mnie nie może cię zmusić abyś już wybrała cały urlop. Jak by miał w nosie moje zdanie to bym po symulowała, że nie najlepiej się czuje tak żeby inne osoby widziały i wzięła l4. Będzie wiadomo, że nie wzięłaś je dla przyjemności tylko z potrzeb zdrowotnych.

Monika ja również nie dawno wróciłam do wagi o którą walczyłam bo po operacji mi przybyło a teraz po niej mam niedoczynność tarczycy więc uwierz łatwo nie było a tu teraz ciąża (upragniona i wyczekana) i jakieś 4-5kg na plusie. Obiecałam sobie, że walczyć o piękną sylwetkę będę po porodzie a teraz liczy się maleństwo. Mój partner mnie w tym wspiera i za każdym razem jak mówię, że już wyglądam jak słoń to oczywiście mówi, że to nie prawda, wyglądam pięknie a jak urodzę to schudnę i znów będę czuć się dobrze.

Ale się rozpisałam... miłego dzionka ja dziś z moim ostatni dzień później wyjeżdża do pracy i przyjedzie na święta. no cóż do świąt jeszcze 5 tygodni
 
jezusie kochany monia ty już wyprzedzaasz tak strasznie fakty ?:D tzn już nad porodem myślisz? :szok: Bój sie Boga:-Dtego co wiem łatwo dostępny jest tutaj epidural... tzn ZZO ale nic więcej nie wiem...o tym bede rozmawiać z położna ale dopiero w marcu, do tej pory wole życ w słodkiej niewiedzy;-)
A jak wchodze do primarku na dzieciecy to jest masakra :tak:wyjść stamtąd nie potrafie:-D
 
reklama
Majowk@ i mAgnesia mnie tez trzyma przy dobrym samopoczuciu mysl nad tym malym skarbem, wiem ze nie moge sie teraz zabardzo zapuscic a po porodzie musze dac czadu i doprowadzic sie do stanu ktory mnie zadowoli, ale wiadomo ze czasem na sama mysl slabo sie robi nad wszystkim, lecz trzeba to jakos przezyc :)


Czarnulka a co ja za to poradze ze beret mam zrąbany i myśle juz o wszystkim :-D ja to taka ze najchetniej juz wszystko bym chciala wiedziec a z drogiej strony to boje sie tej wiedzy i tego wszystkiego i wez mnie tu zrozum :-p
 
Do góry