reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Gabi miała dziś gimnastykę i odpial jej się kolczyk to dała go pani a ta położyła go ba biurku a potem czary mary kolczyka nie ma :-( oczywiście nikt się nie przyznaje . Wiecie gdyby zgubiła sama trudno ale kurde dała kobiecie to nie mogła go położyć wyżej...
 
Katagorka może się jeszcze znajdzie może jakieś dziecko wzięło a jutro mama odda. Nie denerwuj się tylko za mocno
 
Bella mi tez sie grzybek przyplatal :/ odebralam wyniki posiewu i roznorodne bakteria dodatkowo ale msm powtorzyc bo grzybica pochwy szakeje. Dostalam pimafucin dopochw. + probiotyki jeden doustnie jeden dopochw.

Monika rozumiemCie z tym urlopem. Ja anulowalam wszystkie dni za 2014 i bede wybierac ile sie da po macierzynski.. z tym ze mi nie zalezy zeby wrocic do mojej korpo.

Dziewczyny nie martwcie sie za wczasu o sylwetke. Wg mnie wazne jest zeby rozsadnie sie odzywiac w ciazy ( nie jesc za dwoje tylko dla dwojga) . I ruch tez ma znaczenie. Rodzimy na wiosne, wtedy sie zmienia dieta bedziemy mialy duzo ruchu na spacerach i zrzucimy zalegle kg. Glowa do gory!!!!!

Katagorga za co ta strata??
 
Staram się Gabi mamo to nie moja wina powtarza nie denerwuje się . Ja jej tłumacze że to nie jej wina ze gdyby ona zgubiła to inna sprawa . Ahh
 
wiem wiem, jestem bojowo nastawiona i będę walczyć. Choć miałam nadzieję, że jest jakiś szczególny przepis dot. kobiet w ciąży (typu chronione, nie można zwolnić ani zmienić etatu). Dzięki za wsparcie

No kobieta w ciazy jest chroniona nie mozna jej zwolnic ani obnizyc jej wyplay. Mozna zmienic stanowisko ale nie mozna obnizyc wyplaty. Dodatkow puki bedziewz choc czesciowo na wychowaczym nadal nie moha cie zwolnic czyli jak bierzez 1/8 wychowawczego to pracujesz 7 godzin na dobe i dostajesz 7/8 wyplaty ale nie mozna cie zwolnic przez 3 lata wychowawczego. Nie moze tez pracodawca odmowic tego wychowawczego. Ale co do terminu brania urlopu to wszytkich obowiazuja te same zasady.
 
Katagorka z jednej strony pani powina zaplacic za zgubienie kolczyka z drugiej strony jestem przeciwnikiem kolczykow i innej bizuteri u dzieci w przedszkolu...
 
Katagorka z jednej strony pani powina zaplacic za zgubienie kolczyka z drugiej strony jestem przeciwnikiem kolczykow i innej bizuteri u dzieci w przedszkolu...

To nie chodzi o zapłacenie tylko rozsądek i zwykle słowo przepraszam.
Ale jak ma przebite uszy to co mają jej zarosnąć?? I w regulaminie nie ma zakazu kolczyków
 
reklama
U nas w zlobku jest zakaz bizuteri i to jest bezpiecznejsze dla dzieci. Widzialm kiedys urwane ucho... Zaden kolczyk nienjest tego warty...
 
Do góry