reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

Katagorka20- Dzień dobry :D


Własnie wstałam z łóżka i walczę ze sobą- iść jeszcze spać, czy się ogarnąć i wstać xD
Czuję się średnio, bo głowa jakbym z ciśnieniem coś miała trochę boli, ale nie ma tragedii.

Miłego dnia :)
 
reklama
Mnie dziś tata wyręczył i zawiózł właśnie młodą do przedszkola . W takim razie poleze sobie jeszcze troszkę w łóżku :-) jutro już ja ją muszę zaprowadZić. Jejku jak jej nie chce się wstawać do tego przedszkola...mnie z resztą też średnio.
Mam nadzieję ze będzie jak najdłużej zdrowa bo ostatnio to gościem jest w przedszkolu ale to tylko dlatego bo ja w domu więc możemy
 
A no pewnie, niech mała korzysta póki może :))

Ja pierwotnie miałam mieć dziś wolne i miałam iść na próbną, ślubną fryzurę, ale nici z planów, bo na 13 Arbeit :/

Miłego dnia życzę, uciekam wykorzystać chwilę i ogarnąć troszkę w domciu :D
 
No niestety tak się nie da :-( trzeba się trzymać godzin z umowy :p
Ja jak tylko jest zdrowa to wolę żeby była w przedszkolu tam korzysta bo mimo ze ma 4 lata to jest w zerówce z pieciolatkami i dużo się uczą .a w domu normalnie teraz w ciąży mi się nie chce :-(
 
Moi chłopcy juz poszli właśnie jeden do pracy drugi do niani.ja od sob wieczorem jestem chora.tak źle się czuję głową boli z nosa jak z kranu leci.masakra. cebula czosnek cytryna nie pomagają.
Możecie coś polecić oprócz mleka z miodem (nie pije mleka) .

Miłego dnia.

WizYtuje któraś dziś?
 
Cześć Dziewczyny!:)

Karenm ja taka chora byłam coś koło 9 tyg - bardzo mi pomagały inhalacje z Inhalolu, na gardło ssałam Fiorde i płukałam Salviaseptem... Poza tym psikałam Unibenem (tańsza wersja Tantum verde)... no i wiadomo - domowe sposoby - gorąca słabiutka herbata z dużą ilością cytryny i malinami, syrop z cebuli (którego za dużo niestety nie wypiłam, bo wtedy po nim mega mdłości miałam;P ) ... Dobry też na gardło jest Salvigol, ale to ciężko dostać, przynajmniej u mnie w mieścinie....
Do nosa możesz kupić sobie też wodę morską, ale u mnie ten inhalol załatwiał sprawę;)
Super pomagało, a lekarz pozwolił te leki bez problemu... Mam nadzieję, że choć trochę pomogłam:)
 
reklama
Do góry