reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2015

reklama
Lepiej się już czuję, antybiotyk mam jeszcze brać kilka dni. Cały czas nie mogę doczekać się następnego wtorku.. chyba oszaleję;-)

Auralka to współczuję sytuacji w pracy. Ja pracuję 7 lat, a i tak wydzwaniają za mną teraz a co będzie później..
 
CZeść. Ktoś pytał co na bół głowy w ciązy. Lepiej nic ale jak już musi być coś to tylko paracetamol. Żadnych Ibuprofenów czy innych tego typu.
U mnie w pracy już wiedzią bo jak miałam pierwsza wizyte u gina to mnie wkopały w przetarg więc im musiałam powiedzieć dlaczego jest duże ryzyko że nie zdąże na ten przetarg dojechać. Ale zdazyłam :) No ale wiedzą. Już ich lojalnie uprzedziłam że nie zamierzam się nad sobą znęcac i siedzieć w pracy tak długo jak przy Ice. Teraz trzymam się żeby już nie po*******ić wszystkiego i nie iśc bo na kij ja do pracy chodze jak ja co chwilę mam cofki, ból brzucha i zawroty głowy. Ja rano z łuzka wstać nie mogę bo się boję że zwymiotuje na pściel. A wieczorami to już co drugi dzień przytulam muszlę :(
 
Hej dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było bo albo praca:no: albo mdłości:wściekła/y: ale już powoli przechodzi więc będzie tylko lepiej .
Kika wspóczuje ci bardzo :( A co do witamin to ja już na pierwszej wizycie dostałam pregne plus fajne tableteczki przrdewszystkim małe :-)
 
hej, wszystkim chorym szybkiego powrotu do zdrowia-odpoczywajcie:-)
dziewczyny, a jak tam wasze nastroje?u mnie wygląda to tak, że ciągle wkurzona i zmęczona chodzę:wściekła/y:
czasem już sama ze sobą nie mogę wytrzymać:-D
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)
Tzn dla mnie nie aż taki dobry, ale mam nadzieję, że dla was lepszy ;) u mnie delikatne mdłości z rana były chwilunie i potem szybko przeszły... Wiec pod tym względem nie jest źle. Gorzej ze ja siły nie mam na nic. I to nie lenistwo, tylko normalnie nie mam sił nawet na nogach ustać, taka słaba jestem.W pracy komedia, bo co chwile musiałam przesiadać. Generalnie świat wiruje.. Sama nie wiem jak 5 h wytrzymałam...

Co do tych witamin to mnie dziewczyny zalamalyście... Wychodzi na to, że mój ginekolog ma z apteka jakieś układy... :-(
 
Do góry