reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

Cysiunia witaj i gratuluję ;)

Matik, ale masz melodie do spania.:-o

Ja dziś pełna podziwu dla mdłości :D bo popołudniu, ani wieczorem nie wróciły :-D może juz z każdym dniem lepiej będzie cooo? :-( bo swoje już z mdłościami przeszłam...
 
reklama
Czarnulka
oby ci bylo lepiej :-)
No to niezle ceny za witaminy maja...ja za folio jakos niecale 10€ placilam, zobaczymy co to z tm magnezem bedzie.

Zapomnialam sie pochwalic ze termin mam na 1.05.2015 hehe :-D

witam wszystkie mamusie :-*
jak tak dalej bedzie to bede musiala sobie nas wszystkie na pamiec do glowy wkuc albo w zeszyt zapisywac bo nie ogarne :p

U mnie mdlosci raz sa, raz ich nie ma wiec tak nazmiane. Co do cyckow to sa dalej bardzo tkliwe.

Pozdrawiam i zycze milego i udanego dzionka :-)
 
Hej mamusie ;)

My dziś znów dzień wypełniony po brzegi. Zaraz lecimy nagrać podziękowania dla rodziców, zamówiłam już z rańca upominki dla gości więc zostanie mi jeszcze zakup dodatków i kosmetyków, a jako że dziś w Warszawie będę to dokończę i te punkty.
Rano ledwo się z łóżka zwlekam bo jakaś taka niedospana jestem, ale mdłości nie męczą :D
Nikola w przedszkolu, my po śniadaniu więc uciekam.

Buziaki :*
Nadrobię wieczorkiem jak codzień zresztą ;)

Cysiunia - witaj :)

Kokardka - przygotowania super ;) tylko mi sił brak :p

Czarnulka, Monika - widzę, że u was ceny witamin zabójcze.

Matik - mnie też piersi bardzo bolą :( aż stanik i bluzka mnie uwierają...
O ja też mogłabym spać tyle co ty ;)

Czarnulka - trzymam kciuki by cholery już odpuściły :*

Monika - hehe dużo nas to fakt, ale fajnie tak :))

Słonecznego dnia dziewczyny!
 
Witajcie

ja juz na pewno nie nadrobie:) juz nawet watku waszego nie mam - zgubilam sie gdzies tam daleko....
co z nasza lista ktos cos tam gdzies robic chce czy nie?


a co na bol glowy?? :/
 
Kobietki z De magnez i zelazo tansze sa w kauflandzie to rada mojej gin ;) za zelazo placilam nie cale 4 € a za magnez 300mg tam jest 100 tabletek placilam 5,30 €
U mnie zeby bylo smiesznie cholercia to opakowanie utrogestanu 90 kapsulek kosztuje 35€ a starcza mi na 10 dni wiec miesiecznie wychodzi na sam utrogestan 105€
 
Ostatnia edycja:
Hej dziewczyny :)
Piszę do Was zapłakana, bo rodzice właśnie pojechali, jeszcze przed chwilą się do mamy tuliłam, a teraz już znów jakiś czas ich nie zobaczę, a usłyszę telefonicznie.
Nie mogę się pozbierać,a na 12 do pracy muszę iść- Ehh!! :(( Łzy mi same lecą... a w pracy przy kasie muszę się ogarnąć- będzie strasznie ciężko, ale trzeba- ŻYCIE... ;((((
Pozdrawiam wszystkie i miłego dnia życzę, może któraś przekaże mi dobrą energię ?:)
 
Lisica- dziękuję- taki są kurde uroki mieszkania 350 km od rodziców. Gdzie tu mam tylko przyszłego męża i tesciow... ;( nikogo ze swojej rodziny ;(
Będzie ok, teraz muszę przede wszystkim myśleć o dziecku :)
 
reklama
auralka witaj! jakbym siebie czytała, ja też na l4 i chora, ale niestety nie obyło się bez antybiotyku.
Co do rozmowy z szefem...kurczę też się obawiam niestety. Ja jeszcze maleństwa nie widziałam, także poczekam bo za tydzień mam usg i zobaczymy jak się miewa;-)

Póki co mało się udzielam,bo leżę w łóżku cały czas. Marzę o tym, by przestało mnie w końcu boleć gardło:tak:
 
Do góry