reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2015

reklama
Lepiej się już czuję, antybiotyk mam jeszcze brać kilka dni. Cały czas nie mogę doczekać się następnego wtorku.. chyba oszaleję;-)

Auralka to współczuję sytuacji w pracy. Ja pracuję 7 lat, a i tak wydzwaniają za mną teraz a co będzie później..
 
CZeść. Ktoś pytał co na bół głowy w ciązy. Lepiej nic ale jak już musi być coś to tylko paracetamol. Żadnych Ibuprofenów czy innych tego typu.
U mnie w pracy już wiedzią bo jak miałam pierwsza wizyte u gina to mnie wkopały w przetarg więc im musiałam powiedzieć dlaczego jest duże ryzyko że nie zdąże na ten przetarg dojechać. Ale zdazyłam :) No ale wiedzą. Już ich lojalnie uprzedziłam że nie zamierzam się nad sobą znęcac i siedzieć w pracy tak długo jak przy Ice. Teraz trzymam się żeby już nie po*******ić wszystkiego i nie iśc bo na kij ja do pracy chodze jak ja co chwilę mam cofki, ból brzucha i zawroty głowy. Ja rano z łuzka wstać nie mogę bo się boję że zwymiotuje na pściel. A wieczorami to już co drugi dzień przytulam muszlę :(
 
Hej dziewczyny :) Dawno mnie tu nie było bo albo praca:no: albo mdłości:wściekła/y: ale już powoli przechodzi więc będzie tylko lepiej .
Kika wspóczuje ci bardzo :( A co do witamin to ja już na pierwszej wizycie dostałam pregne plus fajne tableteczki przrdewszystkim małe :-)
 
hej, wszystkim chorym szybkiego powrotu do zdrowia-odpoczywajcie:-)
dziewczyny, a jak tam wasze nastroje?u mnie wygląda to tak, że ciągle wkurzona i zmęczona chodzę:wściekła/y:
czasem już sama ze sobą nie mogę wytrzymać:-D
 
reklama
Dzień dobry dziewczyny :)
Tzn dla mnie nie aż taki dobry, ale mam nadzieję, że dla was lepszy ;) u mnie delikatne mdłości z rana były chwilunie i potem szybko przeszły... Wiec pod tym względem nie jest źle. Gorzej ze ja siły nie mam na nic. I to nie lenistwo, tylko normalnie nie mam sił nawet na nogach ustać, taka słaba jestem.W pracy komedia, bo co chwile musiałam przesiadać. Generalnie świat wiruje.. Sama nie wiem jak 5 h wytrzymałam...

Co do tych witamin to mnie dziewczyny zalamalyście... Wychodzi na to, że mój ginekolog ma z apteka jakieś układy... :-(
 
Do góry