reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

my po urodzinkach wczorajszych :-) dziewczynki sie wybawiły :-) i było ogólnie fajnie..
za tydzięń już Viki urodzinki !!! jak to zleciało :szok: :-)
jutro znów na zakupki już jedziemy i ciągle coś :-p
poziomki fajnie że się zadomowiliście już :-) no i że masz tak blisko pl sklep :-p do mojego to aż 30 km musze jechać :sorry:
GRATULACJE FASOLKI !!!!!

lecę bbo czasu brak.. może później wrócę :-p

 
reklama
Poziomki gratulacje i trzymam kciuki za syna:) Czyżby też Lipcówka??
Jaipur ja z Nadią też miałam ciężkie mdłości i nad kibelkiem wisiałam wkółko. Teraz jest lepiej ale męczące jednak są na szczęście nie kończy się w kibelku. Też myślałam już nad tą opaską ale mam sklerozę i zapominam kupić.:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Witajcie :-)
Pracowity weekend, ale mebelki skrecone i umyte.
poziomki gratulacje!!! Ale fajna niespodzianka :-)
maja ależ Ty masz super pomysł i ochotę na takie fajne obiadki. Nabrałam ochotę na taką zupkę, Krzysiowi napewno się spodoba, muszę jeszcze raz przeczytać bo już całego przepisu nie pamiętam;-)
 
Ależ tu cisza!
Witam się po weekendzie. Dawno nie pisałam, bo nic ciekawego u nas, ale czytam Was na bieżąco:)
Maja, pięknie Polusia wcina!
Jolek, Ty to jednak spostrzegawcza jesteś:) A ja się zastanawiałam czemu Poziomka nie ma ochoty na kawę jaj tak ładnie pachnie:)
Poziomko kochana, gratulacje i syna życzę!
Basiek, Marti jest czadowa!:)
 
futrzaczku a Ty co taka zajęta??
poziomki a w ogóle to jaka była wasza reakcja na 5 już dziecko??:-)


a ja dzisiaj na zakupy jade , już na urodzinki mojej 3atki :-) w weekend imprezka będzie ale nie będzie kiedy jechac !
a dzisiaj mnie tak gardło boli że aż mi sie nie chce :-( mówić nie moge
 
wow Poziomka gratulacje wielkie:-D

Majeczko dziękuję za przepis zrobię na pewno. Zrobiłabym już na jutro, ale nie mam szpinaku i cukinii, muszę kupić. Na jutro planuję właśnie ziemniaczka, rybkę pieczoną i brokuła gotowanego. Na dzisiaj ma rosołek z mięskiem. Spóźnione buziaki dla Polusi na 18-nastkę :-). Rozumiem Cię doskonale, że serce się raduje jak bączuś tak ładnie wcina:)
Całuję rownież Jasia Ainki, Majkę Matusi i Lenusię Bry -18-nastkowiczów z ostatnich dni i na jutro Matiego Marzenki:-)

Fajny weekend mieliśmy intensywny dość, choć spędzałyśmy go z glutem do pasa, ale nic tam:-D.
 
reklama
POZIOMKI GRAULACJE !!!!!!!!!!!!!!!!!

U nas weekend pod znakiem szukania auta, na szczescie w koncu sie udalo i od dzis mama moze smigac swoim Renault Twingo - swoja droga smieszne to takie i smiesznie sie tym jezdzi.
A co do aut to my tez mamy nowy bo nasze mondeo sie na nas wypielo i jak nam krzykneli za naprawe 2000 € to mi sie slabo zrobilo wiec od pewnego czasu jezdzimy Oplem Astra kombi z 2004r. A mondeo czeka az sie ktos zlituje i go kupi jest juz troche naprawiony...

Uciekam zaraz po malego a pozniej obiadek robic.

Milego dnia dziewczynki i maluszki :-)
 
Do góry