reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

jolek bo nigdzie nie mogę teraz tego znaleźć , masz jakiś link bo może się mylę. co do tych 11 dzieci .:-)

agacio moja mama z tych cięższych chakaterów.
 
reklama
Paulina nie mam, gdzieś mi się to na fejsie rzuciło w oczy.

Agacio oj będzie się działo w nocy :-p:-p
To nie Igorek, to tatuś :p
 
doczytałam. 11 dzieci 11.11.2011 w szpitalu. tyle urodziło się jednego dnia.

z drugiej strony najwięcej dzieci to chyba 9 raczki. szok za jednym machnięcie taka gromada. ale to chyba najczęściej terpaie hormonalne wspomagają takie przypadki.
 
Witajcie lasencje :), kurcze strasznie mi wstyd bo Was ostatnio zaniedbałam :zawstydzona/y:, ale to przez chorobę......i przez mojego rozkapryszonego kompa - nie wiem co z nim - jak nie ma ochoty pracować to się po prostu wyłącza....i zazwyczaj to robi jak wchodzę na bb - ZŁOŚLIWIEC! :wściekła/y:
obiecuję, ze Was nadrobię, a jak nie to dajcie mi po łbie ;-)
u nas lepiej - byliśmy dzis na kontroli - antybiotyk jeszcze ciągniemy przez 2-3 dni. Z moimi zatokami też lepiej, choć katar wciąż się mnie trzyma i mam duszący kaszel - dla mnie git, gorzej z innymi, na których wciąż parskam :-D
dziś odwiedził nas teść - młody nie widział go prawie 2 miechy, ale rozpoznał go, bo od razu zaczął się do niego uśmiechac - fajnie, ze te nasze dzieci są już takie duże i tyle potrafią :-)
 
Kurcze napisałam o Majce dość dużo i mi mozzila uciekła znowu :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:.

To na razie tylko wrzucę, to co Wam odpisałam:

Aniula, no zastanawiałam się gdzie jesteś. Dobra decyzja z tą siłownią, zostawiaj tam całą złość. Masz z kim chodzić, bo przydało się żebyś jakąś koleżankę zabrała?

krklisz, tak miało być. Zabierałam się wcześniej, ale ciągle coś nie pasowało, w pracy dużo się działo, więc zawsze kierowniczka mnie powstrzymywała. Mat ma astmę oskrzelową, więc do 6 roku życia często chorował i też sobie myślałam, że z dwójką nie dałabym rady. Ta różnica jest ok.

agacio, chyba masz podobną pracę do mojej siostry.

Futrzaczku, trzeba było mówić, ja mam w domu fajne stroje po Matim - pożyczyłabym Ci. Taniej by nas list polecony wyszedł niż wypożyczenie:-(.

jolek, zdrówka, zdróweńka.

basiekk, moja to wstaje przede mną, nie mam szans zaspać nawet :-)

paulina, stawiają knajpę, to extra z ich strony :tak:.

Kamcia, ależ wiem że hope to nadzieja, ale chciałam usłyszeć od Hope, skąd się ten pomysł wziął.

styna, to się wreszcie wyspałaś. Chyba że w takim szoku byłaś, że się poł nocy dziwiłaś:-D. Oby każdą noc Nadusia tak ładnie przesypiała.

lepi, u nas jutro taki luz mamy bo dwóch kotów nie będzie. Już planujemy wspólne śniadanko, ja zabieram sałatkę, kumpela parówki a trzecia śledziki i bułki. Hi hi

poziomki, jakie ładne suwaczki i avatar. Zdrówka dla poziomek.

krklisz, pizza...mmm...a skąd? Ja kiedyś uwielbiałam z Tivoli na Wronieckiej przy Starym Rynku, ale już ze 100lat jej nie jadłam. Ale mam smakę...

jolek, to gratki, zastrzyk gotówki już wkrótce.

Maja, ale piękna wyrośnięta ta szarlota. Jak bym se zżarła. Chyba jutro zrobię, bo na babski wieczór idę.

Żelka, teściowa mi mówiła że to dziecko 7,5 kg - ta to zawsze musi coś dodać.
 
reklama
Do góry