reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
jolek superowo,że będie dodatkowa kasiorka!
maju mmmm szarlotka ... lubię :) u mnie babka- tym razem sie nie zmarnowała ;)
pizza na szczęście mi sie przejadła i narazie nie mam ochoty :)
a na obiad zrobiłam kotleciki , surówkę i kopytka z dynią...i nie wyszły dobre :-D
 
Jestem glodna .... chce teraz cos konkretnego .... chce pizze!!!!!!!

Jolus - prosze Ciem bardzo - do herbatki juz podajem.. PB240006.jpg;-) bo widzem, ze ci jezyczek wisi... hahah

:-D:-):-):-)sesesesseseseseeeeeeeeeeeeeee

Bra - to druga polowa dla Ciebie!!:tak:
 
a dla mnie???:-p

ja też chce pizzę, chociaz mam krokiety .. ale ja chce pizze:-D

poziomki nie kuś dziewczyn, zobaczą Twój avatar i dadzą Ci dopiero popalić:-D
 
Hej dziewczynki.

Ja Was podczytuje, ale jakoś nie ma siły pisać ... latam, załatwiam póki co.

Słyszałyście, że w Chinach urodziło się największe dziecko na świecie ... 7kg :-D:-D:-D:-D
Lece Was poczytać i uciekam spaciu.
 
Maja :szok: Coś Ty do niej dodała,że ona tak wyrosła ????
Mmmmmmmmmmmale jest pycha, dziękuję.
Jaipur chcesz gryza ?:-p

Bra ja ostatnio dostałam słoiczek dyni marynowanej i stwierdziłam,że to nie dla mnie. Jakaś taka mdła ta dynia jest.

Żelka ale to chyba nie chińczyk, bo to za duże jak na nich :-);-)
 
Krklisz ja daję na smoka ze śliną się ładnie w buzi rozchodzi a robię tak od bardzo dawna chociażby przez to że Nadia nie da sobie teraz palca do buzi wsadzić a jak już mi się uda to zaraz gryzie:sorry2: A smoka ona ssie tylko chwilkę i wypluwa i śpi dalej bez więc nie boję się że jej się zęby wykrzywią.
Maja szczerze cię tereaz nienawidzę i mam nadzieję że wiesz za co:angry::angry::angry::angry: Tak nie można poczciwym ludziom robić:angry::angry::angry:
Poziomki ​zdrówka
 
Jaipur, Styna - to juz musicie gadac z Jolek i Bra - ale to dobre dziewczynki, podziela siem:tak:!

A tam 7kg.. pff..... slyszalyscie, ze w Indiach urodzily sie 11 jedenastosciaraczki???!!!!:szok:!



Hm,, no p prostu tyle warstw jest, tortownica nieduza - wiec i szarlotta wielka wyszla :)
 
reklama
Maja ja tam się podzielę też z dziewczynami a co mi tam i tak dobrze wygladam :):)

Słyszałam o tej malutkiej 11ce:)

Kurde mój młody godzinę temu zasnął podczas zabawy i śpi...Jestem ciekawa o której on w nocy spać pójdzie.:baffled:
 
Do góry