reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No to Jolus przybij piataka.. a raczej nasze dzieci.. Pola spi od 18tej!:baffled:



edit: wstala!!
A wiec spadam... back to reality :]
 
Ostatnia edycja:
reklama
heh i ja sprostuje, że to dziecko 7 kilogramowe nie jest największe na świecie, tylko w chinach, bo największe na świecie ważyło podobno ponad 10 kg... :szok:
 
Plotki plotki plotki....

Maja mój młody też niedawno wstał i standardowo bez humorku :/
 
A my juz w lozeczku. Lenka spi od 15 min a i ja sie polozylam, bo sie cos zle czuje. Moja Majunia robi mi kolacje i herbatke wlasnie. Jak tto dobrze miec starsze dzieciatko....
 
Obojętnie czy 11 dzieci czy 1 dziecko 7mio kilowe, ja bardzo dziękuję za takie niespodzianki:)

Żelka, dzięki za pliki. Vastę przeglądałam na studiach i naprawdę fajna, ale droga okrutnie. Z Trempałą miałam zajęcia z psychologii rozwojowej, więc ten podręcznik znam i szukam jednak czegoś szerszego na ten temat. O tym Schafferze nic nie słyszałam i się zastanawiam czy wartko kupić. Kosztuje koło 50 zł, więc tragedii nie ma, może się skuszę.
 
Basiek no przeważnie dwa dania a raczej zawsze, widać to po mojej doopci hehe:-D chyba że fasolka, albo bigos to wtedy jedno choć w rodzinnym domu męża teściowa jak robiła bigos to zupa też była,;-) cieszę się że humorek lepszy i że Marti z babcią się "dogadują" Musisz kochana wyciszać telefon:tak:
Futrzaczku o ale super już mebelki są czekamy na parapetówę:-), coś często jeżdzicie do okulisty, mam nadzieję że oczko mężusia ok! Biedny Filipek pewnie ząbki ciumy dla niego:***
Bra matko 7 stów:szok: kurcze nie wiem ile my na żarcie wydajemy ale mąż jeździ co tydzień przeważnie
Żelka po pedagogice wychowawczej jesteś? moja siostra kończy pedagogikę przedszkolną z terapią pedagogiczną;-) a jak tam z tą szkołą rodzenia będziesz tam pracowała?
Jolcia podziwiam nocny marek jesteś, fajny bobas w suwaczku tylko Igusia nie przypomina bo jakiś taki łysawy;-):-D
Adeczka hello, zdrówka dla Lenki oby katarek już ją nie męczył:tak:

Krklisz ja biały ser mrożę...
Ania ja też nieraz złoszczę się na Franka jak nie chce jeść, albo jojczy i nie wiadomo o co mu chodzi, to normalne dużo siły dla Ciebie:happy2:
Paulinka impreza się szykuje super:-) Pewnie z mamą się nie dogadujesz co?
Stynka kobito należało się Wam po tych zębowych szaleństwach całą nockę spać!:-)
Lepi tak tak jak kota nie ma myszy charcują w necie hehehe:rofl2:

Jaipur a ile nowy kumpel Juniorka liczy lat/mies?

Matko myślę co to nowa majówka? nie to..... Poziomka zmieniła avatar znowu się trzeba będzie przyzwyczaić całe szczęście że mężowi zamarzła ciężarówka i może Ci pomóc :tak:zdrówka kobietki:***
Jolcia super że przyznali Ci wychowawczy!:-)
Maja szarlotka jęzor mi wisi do ziemi jaka wielka:szok:
Żelka a mówią, że chińczycy są malutcy 7 kg o żesz:szok:
Bra pitolisz 10 kg:szok::szok::szok: to jakaś anomalia




Jedenastoraczki to jest to:rofl2::rofl2::rofl2:
No właśnie Persefona where are You?

Mąż przywitany bierze właśnie kąpiel więc mogę do Was wskoczyć na chwilę:-)
 
reklama
Do góry