reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
A ja znalazłam coś do przekąszenia :-) Kawusia i kilka cukierków (michałek biały, kuleczka Lindor, śliwka w czekoladzie i dwa ptasie mleczka) pyszności :-)
 
Witam sie;) Ja tez dzisiaj nie pospalam:( Moja mala jeszcze sie nie urodzila a juz marudna :( Na bokach nie moge spac bo tak kopie jakby lozko chciala przekopac to takie nieprzyjemne;( A na plecach znowu kregoslup boli i co tu zrobic;/ Co do nocnego wstawania na siusiu to tez mnie boli podbrzusze ale to tylko wtedy jak mam pecherz pelny

Ania super ze juz wrocilas 3mam kciuki zeby bylo juz tylko dobrze;)

persefona glos oddany;) Piekna historia;)
 
persefona...moj glos tez masz!
A ja mialam dziś cięzką noc....brzuszek bolał i twardniał :-( rano pojechałam zrobic badania lab. a teraz czekam na męża i ruszamy na zakupy....mam nadziej, że dam rade....
 
Witam was, ja też nie wyspana, ale tym razem z powodu kataru jak leżę na lewym boku prawą dziurkę mam zatkaną, jak na prawym to lewą, pomyślałam że na plecach będę leżeć i guzik wtedy obie zatkane i oddychać się nie da.
Rano obudziła mnie szefowa że już od tego poniedziałku mam macierzyński więc mam się kurować na spokojnie, małpa pewnie jej ulżyło że jedną ciężarną ma z głowy jeszcze tylko jedna jej została.
 
Witajcie kochane:) właśnie zalogowałam się na forum więc piszę pierwszy raz swój post tutaj :) ja spodziewam się drugiej dzidzi 5.maja, moja córa ma już 12 lat a ostatnia@26.07 uciekam czytać forum bo jest świetne
 
Ostatnia edycja:
Sylwia1611 witaj :) rozgość się :)

Styna ale to chyba dobrze już się nie musisz męczyć w robocie
 
Sylwia witaj
Jolek jasne że dobrze, dlatego się zgodziłam na taki układ, tak tylko się śmieję że ona się cieszy bo w pracy mamy ostatnio babyboom dosłownie 3 już powoli będą wracać z macierzyńskiego ja już przeszłam na i jeszcze jedna w ciąży, a 2 inne o których szefowa nie wie się starają, widzę jej minę jak im się uda.
 
reklama
Do góry