reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Co do okien to ja u siebie mam trzy nieduże i myłam je tylko od wewnatrz, bo to okna dachowe wiec z zewnatrz zawalone sniegiem. Co do firanek to ich nie posiadam, mamy jedynie rolety. Takze u mnie to byl żaden wysilek.

Co do terminu z OM i USG to ja mam różnice dwoch dni :tak: OM - 17 maja USG - 15 maja
 
reklama
Ja się okien nie tykam, mam nadzieję, że jak M przyjedzie to je umyje.
Ja dzisiaj posprzątałam mieszkano, więc przed świętami tylko małe poprawki i będzie gotowe.
 
Cześć dziewczyny ale dziś zimno!!!! Ja dziś walczyłam po sklepach aby kupić prezenty i sobie kurtę (szukam od października) i dalej nic nie mam :wściekła/y::-( Chyba jak mój R wróci z trasy to Wrocek zostanie. Co do okien to ja mam na ich punkcie bzika, myję co 2 tygodnie i zmieniam firanki bo jestem alergikiem i jak tylko w nich jest kurz to kicham i prycham, a że mieszkamy na parterze w bloku to nie mogę sobie pozwolić ich nie zakładać. Kwestia przyzwyczejenia sąsiedzi tylko mówią że ich denerwuję haha.
 
temat kurtka to temat rzeka jak dla mnie :-( niestety też szukałam i nic nie znalazłam ładngo wiec postanowiłam pogrzebać w szafie mamy i znalazłam fajny płaszcz materiałowy i mam z bani
 
Ja płaszczyk mam ale kupiłam sobie czapkę aką włochatą że cały ten płaszz jest obrany i tylko sie wkurzam dlatego szukam coś z śliskiego materiału aby sie nie czepiało
 
Byłam dzis znow u dentysty, rozwiercila jeszcze i okazalo sie ze cos tam jest w nim jeszvze zywego, jak wkladala cos to tak zabolalo ze myslalam ze sie zes*am .. wiec zatrula go, powiedziala ze na kilka dni pomoze . Bolalo jak cholera, wzielam znowu apap i zasnełam , obudzialam sie niedawno nadal boli ale juz mniej. Musze isc do tego chirurga koniecznie.
Az sie boje dzisiejszej nocy ...

U mnie w domu jeszvze tyyylee do sprzatania, M wlasnie konczy malowanie salonu, jutro polozymy podloge, pozniej jeszcze tylko zlozyc meble, wszystko powstawiac, okien byc nie bede bo za duzy mroz, tylko od wewnatrz najwyzej. W kuchni posprzatane i w lazience, w sypialni jeszcze tylko , w poniedzialek prawdopodobnie ubierzemy choinke i swietaaaa :) i jedziemy do mnie ,tzn mojej mamy , tak za nimi tesknie !
 
reklama
Do góry