reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Wczoraj zakończyłam, dziś się witam:):) (dlatego nie łączę postów):p Przez ból głowy nie mogę spać !!!!:(
no kochana oczywiście że nie łączysz....
a niby czemu masz łączyć?? to dotyczy pisania posta pod postem w odstępie krótszym niż 60 min i gdy nikt nic nie dopisał w międzyczasie ;-)a u Ciebie cała noc minęła:-D
Dziendoberek dzisiaj mum super humor :-D wczoraj wydarzyl sie swiateczny cud!
:-)
super że wszyscy jesteście zadowoleni i że siostra zmądrzała:tak:
żeby moja tak zmądrzała kiedyś to byłby prawdziwy cud:eek::sorry2:
Witam i ja:)
mandrzejczuk - co za historia, ja też się wzruszyłam czytajac Twój post. Dobrze że wreszcie siostra przejrzała na oczy.

hmm.. tak piszecie o tych zakupach dla dzieciaczkow ja nie mam jeszcze nic dla mojej kruszynki :( Po pierwsze ze nie wiem w jakic kolorach kupowac, a takie uniwersalne nie do konca mi sie podobaja... Pocieszam sie tym ze napewno sporo fajnych ciuszków dostane od szwagierki po jej zeszlomajowym synku, bo juz czekaja na mnie w pudlach u niej w pokoju:) Tyle ze jak to bedzie fasolinka a nie fasolek to znowu tylko te unisex sie nadadza, ale co tam:)

Oj musze sie zebrac i isc prysznic umyc bo wlasciwie tylko to mi zostalo do zrobienia przed swietami. Ale nieznosze tej kabiny myc na sama mysl o tym szlak mnie trafia:wściekła/y:
kochana ja właśńie uwielbiałam kupowac inne ciuszki niż różowe nawet jak już znałam płeć:tak:
Vi miała sporo ciuszków pistacjowych ,zielonych i wyglądała w nich ślicznie , zółtych , nawet kilka niebieskich , w delfinki, żyrafy itp... miała czerwono białe, uniwersalne:tak:żółte,
i wcale nie wyglądała jak chłopczyk;-)
teraz też nie chodzi jak landryneczka , bo ma pełno niebieskich spódniczek , fioletowych czy szarych spodni, dżiny wiadomo że niebieskie:-p bluzeczki zielone niebieskie, tyle że to już widać żde ciuszki dziewczęce kiedy są na nich kwiatki i motylki;-)
Dziewczyny

dzisiaj mialam chyba najgorsza noc w zyciu ! i
daria a powiedz mi pisząc wypełnienie masz na myśli "dolanie ukruszonego zęba" ??
bo ja miałam własnie wykrruszone pół zęba i też mi lekarz zalał go do pełności.. i od 4 lat mnie boli ale jakoś nie mam weny iść do dentysty
nie boli mnie cały czas ale często i niezbyt mocno tylko jakby pulsował:dry:

współczuję bólu , i tego co przeszłaś , lepiej skonsultuj się ze swoim lekarzem zanim pójdziesz na usunięcie, choć ja pewnie bym usunęła:tak:
Mój maluch tak rośnie, że lekarz naprawdę ma problem z ustaleniem Jego wieku:)
ania przeniosłam Twój post z wizyty od gina i dowiedzeniem się płci na wizyty , bo dziewczyny chciały wcześniej ęzby to tam było pisane:tak:

a jeśli chodzi o suwaczek to najlepiej sobie ustaw z OM bo widzisz ja też mam ciążę o tydzień starszą ale mam suwaczek wg om bo dziecko różnie rośnie...
moja Vi pamiętam w 30 tc przestałą mi rosnąć i jak zawsze była starsza to się wyrównała, a późńiej znów podrosła i była 2 tyg starsza a urodziła się nie wcześniej jak 2 tyg po terminie ustyalonym wg OM:sorry2:
 
Dziewczyny - tak czytam o tym, że wiele z Was pomyło już okna i tak sobie myślę, czy tylko ja jestem jakaś przewrażliwiona?? Przecież to jest spory wysiłek z rękoma do góry...moja teściówka przez takie coś urodziła wcześniaka... u mnie umyje M (albo nie będą umyte...), a wieszanie firan, to już w ogóle u mnie masakra - na krześle, na palcach... też robota dla M.
 
Mam takie okno że nie musiałam brać rąk do góry jak stanęłam na krześle, więc nie było źle. A tam gdzie trzeba było się gibać to mój M mył:):) Firanki też zawsze on mi wiesza, więc bez problemu:)
 
Dziewczyny - tak czytam o tym, że wiele z Was pomyło już okna i tak sobie myślę, czy tylko ja jestem jakaś przewrażliwiona?? Przecież to jest spory wysiłek z rękoma do góry...moja teściówka przez takie coś urodziła wcześniaka... u mnie umyje M (albo nie będą umyte...), a wieszanie firan, to już w ogóle u mnie masakra - na krześle, na palcach... też robota dla M.

eee nie popadajmy w skrajności :) mówienie,aby nie podnosic rąk do góry to kolejny zabobon, często powtarzany przez starsze osoby. ja nie myje okien, jesli sie źle czuję, ale jesli jest ok, to czemu nie? brzusio jeszcze nie jest duży, nie przeszkadza więc czemu tego nie robić? A powodów do przedwczesnego porodu może byc wiele...
 
ja co prawda myłam zaledwie 2 okna z zewnątrz i wewnątrz:-p bo z przodu mam salon , a z tyłu kuchnię i taraz a z boku tylko ściany bo mieszkamy w bliźniaku;-) więc nie było dużo , górne piętro mył D ale to też dałabym radę sama, jak się dobrze czuję to robię ...
od zewnętrznej strony wziełam się na sposób;-) umyłam woda z płynem i ściągnłęam ściągaczką do szyb taką z gumką :-D i okna lśnią... całe mycie zajęło mi ok 20 min:-p
wszytskich okien i drzwi tarasowych
 
Witam:-)

mandrzejczuk- jak czytałam Twoją historię o siostrze to tak jak bym o swojej czytała tylko że moja mieszkała w tym samym mieście i kilka razy wracała do domu po awanturach z Nim ale w końcu w minioną sobotę zmądrzała i wróciła na dobre już nie chce mieć z Nim nic do czynienia!
Cieszę się że tak to się u Was skończyło to bardzo wzruszające i przejmujące , macie naprawdę wspaniały prezent świąteczny ! :tak:
kamcia- to się kobieto strachu najadłaś ale wiesz co kochana gratulacje za okazanie zimnej krwi i trzeźwości umysłu do końca i oby już więcej Ciebie a w szczególności Vi coś podobnego nie spotkało.

Ale szalejecie z tymi porządkami laski ;-) u mnie bez szału nie mam nic właściwie porobione zresztą i tak sprząta się co tydzień więc dla mnie to mega dziwne te świąteczne porządki bo jakby nie trzeba było sprzątać po nich :-p
Okien to już na bank nie umyje i to nie ze względu na uniesione ręce do góry tylko dlatego że jest potwornie zimno ( teraz -14) a moje okna są gigantyczne :tak:
Zakupy też jeszcze w lesie :-p prezenty hmm zawsze sobie powtarzamy że w następnym roku kupimy szybciej i co hehe zawsze kupujemy na ostatnia chwilę :tak: ale ja lubię szybkie tempo lubię jak coś się dzieję :-)
 
reklama
Bra - to akurat nie jest zabobon, ale fakt:tak:. Lekarze też o tym mówią. Pewnie, że jak na chwilę podniesie się ręce, to o.k., ale jak na dłużej i z wysiłkiem - może zaszkodzić.
 
Do góry