reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hey Dziewczyneczki:)
Co do wczoraj to miałam paskudny dzień bo jakiś paskudny humor mnie dopadł. Nie mogłam znaleźć sobie miejsca. Mój do wieczora w robocie siedział i co mieliśmy okazję chwilę przez telefon rozmawiać to mu ryczałam do słuchawki:-(
Dzisiejszą noc miałam też do bani...strasznie mnie krzyż bolał i nie mogłam się jakoś wygodnie ułożyć,w dodatku jakoś mnie brzucho ciągnęło. Jak wstawałam do łazienki to przez ten ból pleców szłam zgięta w pół i zastanawiałam się czy dojdę:( A w dodatku miałam jakiś głupawy sen. Śniło mi się,że byłam na USG, nie widziałam dzieciątka tylko malutki zarodek. Pani doktor podekscytowana,że wszystko w porządku.Potem czytam na wyniku USG "Ela rozwija się prawidłowo, z drobnymi skokami serduszka".
Masakra,nie wiem skąd się takie sny biorą,w dodatku skąd ta Ela się wzięła???:(

Mój M dziś znowu w robocie a ja muszę sobie poszukać jakiegoś ciekawego zajęcia.
 
Ostatnia edycja:
reklama
gdyby nie apap to głowa by mi pękła dzisiaj, więc się złamałam i wzięłam tabletkę.Może coś z ciśnieniem jest, bo za oknem bajkowa zima..
pięknie jest..
 
u nas pięknie, pruszy i nic się nie topi. bosko, no ale jasiu jeszcze na sanki za mały, nie siedzi stabilnie jeszcze trochę poczekamy.
 
i u nas śnieg.....:-D:szok: jak prawie nigdy...
ostatnnio po 10-ciu latach padało w zeszłym roku...
a tu jeszcze pada w tym:szok::-D jak ja się ciesze:-D:-D:-D:-D
za tydxzień rozxkładamy choinkę .. i będą pięknie świąteczne święta... ze śnieżkiem:-D
super super super:-D:-D:-D:-D
aaa do tego u nas już prawie południe a śnieg nadal na ulicy:tak:
 
A u mnie śniegu nie ma i słońce świeci :D Wczoraj troszeńkę popruszyło takimi kulkami styropianowymi i tyle. Zapowiadali jednak na dziś wieczorem na opolszczyźnie śnieżyce, smsem ostrzegają że nawet w skrajnych sytuacjach do 40 cm... Nie wierze! U mnie inna strefa chyba, bo już tak bywało, że cała Polska zasypana a u mnie ledwie przykryte psie kupy.
 
reklama
Zzdroszcze wam tego sniegu. U nas zimno jak cholera ale sniegu zero.
Wyciaglam dzis meza do sklepu, zeby poogladac wozki, ale pech bylo zamkniete. To na poczieszenie pojechalismy do polskiej restauracji. Maja zachwycona pyta czy moglibysmy tam codziennie jesc.... No codziennie to nie, ale mam nadzieje, ze raz za czas...
Teraz sobie siedze na placu zabaw oczywiscie takim zamknietym a Majunia szaleje .Przez to zimno wiecznie siedzi w domu i nie ma sie gdzie biedne dziecko wyzyc.
Ja mam laptopika i sobie was czytam popijajac ciepla herbatke - czego chciec wiecej?

Co do bolow glowy to powiem wam, ze kazdy weekend, w ktorym mnie glowa nie boli jest dla mnie swiety, bo jak juz zacznie to skonczyc nie moze czasami. Ale lekarze luz - ze niby moge nawet do 8 paracetamoli brac...Masakra
 
Do góry