reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
Cześć Kochaniutkie:happy:
Przepraszam, że Was nie odwiedzałam ale u mnie dużo się dzieje i niestety same złe jak na razie... :-(
Po pierwsze oblałam kolejny egzamin ale już się podniosłam i postanowiłam, że biorę się mocno do roboty!!
2 dni temu spędziłam cały dzień przytulając kibelek a poza tym cały czas mam mdłości i tak jakoś brak siły żeby wchodzić...

Najgorsze teraz... Coś tak nie ładnie pachniało od paru tygodni w mieszkaniu i tak nie wiedzieliśmy co... Widzieliśmy na górze, że pokapało trochę z rur ale wyglądało jakby tylko trochę poleciało... Okazało się zupełnie inaczej... Mamy cały pawlacz zalany... do tego z grzybem... Dodatkowo zalało całą szafę a tam to już w ogóle mega grzyb:-:)-:)-:)-:)-( Zaczęło nam przechodzić na pokój. Dodatkowo wszystko przecieka z wanny i też przesiąka na ścianę w pokoju... :-:)-:)-:)-(

Chcieliśmy tu zostać i wyremontować ale po tym się załamaliśmy... Wczoraj przyszedł teść powiedział, że mamy znaleźć sobie mieszkanie do wynajęcia i w przeciągu 2 tygodni się wynieść. W tym czasie tu się wyremontuję a my wynajmując mamy szukać mieszkania do kupna...
Boję się tylko, że coś nie wypali:-( Na 16 jadę na zajęcia na uczelnię a teraz siedzę i szukam mieszkania.
Misiek zakłada spółkę i też widujemy się na chwilę a że ja usypiam to w zasadzie nie mamy czasu dla siebie. Ale wspieram go bo wiem, że robi to dla nas:happy:
Trzymajcie kciuki Kochane aby się wszystko udało...

Poza tym już nie mogę się doczekać usg kolejnego.
Ale się rozpisałam... :zawstydzona/y:
 
Dziękuje za kciuki. Już jestem po wizycie i o wiele spokojniejsza. Moje maleństwo ma 2.5cm jest to początek 10tyg. Słyszałam jak serduszko bije rewelacyjne uczucie aż się wzruszyłam. Wstępny termin porodu to 6 maj.
 
Ostatnia edycja:
Ja tez wlasnie po pierwszej wizycie u lekarza.Siedzialam okolo 3 godz w poczeklani ale warto bylo :-)
Wszystko sie zgadza tak jak obliczylam jestem w 7 tyg i 4 dniu ciazy,termin porodu 23 maj.Poza tym jest wszystko dobrze,widzialam jak sie kreci moj maluszek , serduszko juz mu bije :-) Piekny widok.Nastepna wizyta za 2 tyg.Podobno bedzie mozna juz sluchac jak bije serce malucha.
Zdjecie z usg wstawilam juz tutaj:
Nasze wizyty u lekarza i zdjęcia usg
 
hej dziewqczynki
napiszę tylko że już jestem...
i lecę was nadrabiać, może się uda:-p

urlop wypasiony , a ja zmęczona jak diabli.. hehe
ale przynajmniej było super, no i dużo sobie pozwiedzaliśmy :tak:

dobra lecę czytać was , a póżńiej jeszcze napiszę :-)

a zeby nie dublowac wiadomości dopisze w edicie:-D
udało mi się was nadrobić,
głowa mnie boli i zaraz zmykam na zakupy bo lodówka pusta:szok: więc wejdę później, kurde mam jeszcze kilka innych działów do nadrobienia:baffled: no i muszę suwaczki pozmieniać, bo małej np kolejny ząbek wyszedł, no i ja już po urlopie...
wogóle to się nie moge już naprawdę doczekać świąt.... już kupiłam kilka ozdób , min taki bałwanek metalowy:tak:
i chyba choinkę rozłożę 1 grudnia co by było szybciej:-p oki wpadnę pod wieczór:tak:

 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam się i ja po dłuuuuugiej przerwie...
Hej ewcia! Dawno się nie odzywałaś. Jak się czujesz?

hej dziewqczynki
napiszę tylko że już jestem...
i lecę was nadrabiać, może się uda:-p

urlop wypasiony , a ja zmęczona jak diabli.. hehe
ale przynajmniej było super, no i dużo sobie pozwiedzaliśmy :tak:

dobra lecę czytać was , a póżńiej jeszcze napiszę :-)

a zeby nie dublowac wiadomości dopisze w edicie:-D
udało mi się was nadrobić,
głowa mnie boli i zaraz zmykam na zakupy bo lodówka pusta:szok: więc wejdę później, kurde mam jeszcze kilka innych działów do nadrobienia:baffled: no i muszę suwaczki pozmieniać, bo małej np kolejny ząbek wyszedł, no i ja już po urlopie...
wogóle to się nie moge już naprawdę doczekać świąt.... już kupiłam kilka ozdób , min taki bałwanek metalowy:tak:
i chyba choinkę rozłożę 1 grudnia co by było szybciej:-p oki wpadnę pod wieczór:tak:


Kamcia pisz jak było na urlopie?
 
Do góry