reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam was wszystkie.
Nawet nie próbuję nadrabiać zaległości bo i tak pewnie mi się nie uda. Dorwałam się do kompa u mamy bo niestety mój luby wyjechał na 3 tyg. na kurs i nasz zapakował do torby :wściekła/y:
Tak więc siedzę sobie sama z fasolką w czterech ścianach. Do tego przyplątał mi się jakiś katar i kaszel więc do przyszłej środy mam L4. Troszkę sobie odpocznę. Chociaż tak serio to już dostaję kota od siedzenia w domu.
Strasznie mi brak przytulania bo ja taki pieszczoch jestem ale jutro moje słoneczko wraca na weekend więc sobie odbiję.

Pozdrawiam was gorąco dziewczyny. Postaram się zaglądać.
 
reklama
Dzięki bardzo a ja już myślałam że coś ze mną nie tak nawet mojego P do drugiego pokoju wyrzuciłam bo myślałam że to przez niego spać nie mogę:)
 
Witam!!!
Gratuluję super wieści o fasolkach!!! Ja do lekarza jutro a USG pewnie w następnym tygodniu.
Beatka powodzenia na wizycie! Napisz co i jak po wszystkim!
 
reklama
Do góry