reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Beatka witaj:happy: i resztę Majóweczek Kochanych też witam:happy:

My z fasolką już po śniadanku... MMmm.... Świeże bułeczki z żółtym serkiem (królewskim:-p) na to pomidorek i herbatka z cytrynką. Pychaaaa:happy:

Niestety już rano odwiedzałam kibelek ale to wszystko przez kuchnie a dokładnie lodówkę do której postanowiłam NIE zaglądać przynajmniej dzisiaj dopóki Misiek nie zrobi w niej porządku

Beatka co do ubranek to ja planuję tak od 3-4 miesiąca zacząć szał zakupów:szok::-D:-)





 
reklama
Witam nowe mamunie!
ViKamciaG Zaraz zagłosuję!
Beatka21 Co do senności, o taaaakkk. To normalne :) Pewnie wszystkie jesteśmy śpiące i powiem Wam jedno, śpijmy ile wlezie bo później nie będziemy miały aż tyle czasu... ;) Co do ubranek i akcesoriów.. słyszałam od wielu osób, że nie jest dobrze zbierać rzeczy nim minie połowa ciąży. Nie jestem bardzo przesądna, ale postanowiłam zacząć kupować ubranka tak pod koniec 4 miesiąca.

basiekkk Witaj, humorek najważniejszy :D Ja dziś się obijam ale za to jutro... pracuje dwa dni w tygodniu ale za to ostro :) Miłego dnia!

Ja biorę LEGOFER-na niedobór żelaza i Filicine czyli kwas foliowy
 
Ostatnia edycja:
wpadam jeszcze na chwilę...
mam masę roboty , przed chwilą oczyściłam 30 nóżek , zrobiłam mielone...
zaraz jeszcze będę robić sałatkę.. a i ciasto zrobiłam... ehhh
nie mam już siły .. muszę jechać do sklepu bo zabrakło coniektórych produktów...
jeszcze musze de volaje zrobić , i kieszonki z grzybami....
masakra... sałatki porobione, jajka pogotować :szok:

chyba końca nie będzie... w wolnej chwili zajrzę jeszcze

dziękuję z głosy dziewczynki:-)
mam nadzieję że jak pojae na urlopik tez będziecie głosować:zawstydzona/y:

witam nową mamę..

ja też ciągle senna jestem ale przy moje Vi toi nawet 30 min się nie da zdrzemnąć , chyba że D w domu jest i się nią zajmuje:-p
co do wymiotów... dzisiaj mam takie miksy zapachów i smaków.. ciasta sosy sałatki mięsa.,.. haha
i jeszcze się trzymam:rofl2: oby tak do jutra....:-) ale będzie wyżerka... mam nadzieję że dzidzia pozwoli mi jeść wszystko:szok::-D

aha ja biorę falvit mama (to też brałam w 1 ciąży) no i kwas foliowy ,
jak mi lekarz będzie kazał brać żelazo to będę brać, bo w poprzedniej ciąży miałam niedobór.. ale to brałam Galfer(nie wiem czy w pl też jest o tej nazwie)
 
Siemka babeczki u mnie też pogoda do bani i póki co siedzimy w domu :-(

ViKamciaG - głosik na śliczną córcię oddany i jak będziesz odpoczywać to też będziemy głosować :tak:

Co do senności to fakt mnie też dopada dlatego zawsze jak Szymek zaśnie siadam na chwilę na kompa a potem lecę do łóżeczka tak słodko mi się śpi ;-):tak:

A co do ubranek to poczekam jak już poznam płeć kruszynki jeśli będzie drugi kochany łobuz to ciuszków będzie miał sporo po braciszku a jak kochana księżniczka to powoli zacznie się szał! :tak:;-)
 
sroczka mój ślub cywilny :-p hehe

no ale to nie taki oficjalny , w sumie zaprosiliśmy tylko te osoby które tu są...
i robimy małą imprezkę domową
a tak to na kościelnym się wszyscy wybawią....:-D:tak:
 
reklama
VikamciaG to gratulacje! Powodzenia i udanej imprezki!;-):-)
Beatka ja też bardzo senna jestem, tylko że synuś nie daje mi pospać:no:. Co do ubranek to w pierwszej ciąży kupowałam jakieś pojedyncze sztuki od samego początku bo nie mogłam się oprzeć, ale teraz już sobie nie poszleję bo mam masę ciuszków po synku, no chyba że będzie córcia to trochę różowych dokupię.;-)
 
Do góry