reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
hej dziewuszki...
muszę was nadrobić..
mam chwilę ciszy bo D pojechał po dodatki do ciast,.... ehhhh

mam do was prośbę... zagłosujecie na moją niunię...??
link mam pierwszy w avatarze a zdjęcie jest na samym dole na środku autor Kamila
a Vi jest na zielonym tle....
z góry dziękuję za głosiki
 
Ja mam taka nadzieje że to minie. A najgorsze są te mdłości zawsze rano. Chociaż dzisiaj mam spokój jak na razie. Jakie bierzecie witaminy? Ja brałam Falvit ale przestałam bo za każdy razem jak go brałam to źle się czułam i kończyło się wymiotami. Teraz biorę tylko folik.
 
Ja łykam Feminatal N, łatwy do połykania, ma dużo kw. foliowego, tak że nie potrzba jeszcze go dodatkowo brać. Nie jest tani (ok. 35 zł), ale wystarcza na 2 miesiące.
 
reklama
Do góry