reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Ja byłam w 5 tygodniu i też była tylko fasolka a teraz i serducho i Nasza Kruszynka!! Także cierpliwości i na pewno już zaraz zobaczycie swoje Maluchy i bijące serduszka!!
Jaki to rozkoszny widok....
 
reklama
Hejka :-)
U Nas dzisiaj paskudna pogoda cały dzień ale mieliśmy trochę spraw do pozałatwiania na mieście dlatego nie miałam czasu posiedzieć w ciągu dnia.

Misia89- fajnie że wróciłaś całą i zdrowa i że dzidzia rośnie :tak: a co do lekarki która tak bezmyślnie podniosła Ci ciśnienie nie będę się wypowiadać bo szkoda słów ;-)
Marsta- Gratulacje :-)
kaska1 , annaso -
trzymam kciuki a jak macie jakieś wątpliwości to zawsze warto dopytać.

Witam też serdecznie nowe mamusie !

Ja mam kolejną wizytę u ginka 6 października i wtedy mam nadzieję usłyszę serduszko i dowiem się że wszystko Ok i wtedy dopisze się ViKamciaG na listę już oficjalnie.:tak:
 
hehe oki oki
możecie się dpoisywać 24h :-p a ja jak tylko wejdę to was zapiszę... tylko zgłaszajcie się... bo mało nas na tej liście... a sporo dziewczyn juz po usg...
datę imiona, i ewentualnie na co liczycie:-)
 
Kurcze ja tez sie denerwuje przed jutrzejsza wizyta ciekawe czy cos zobaczę bedzie rowno 6 tyg u mnie. Człowiek sie naczyta w internecie roznych historii i pozniej sie przejmuje :/
 
marsta gratulacje!:-)
czarna trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę!;-)
kaska ja bym na Twoim miejscu poczekała do przyszłego tygodnia wtedy to już raczej na pewno powinno być widać zarodek. Mój doktorek to jest za tym, aby pierwsze USG robić po 6 tygodniu bo wcześniej nie zawsze jest już coś widać i kobieta niepotrzebnie się denerwuje, no chyba że są jakieś wskazania do wykonania tego badania wcześniej (np. tak jak u ciebie plamienia lub silne bóle podbrzusza, które mogą wskazywać na ciążę pozamaciczną).
Moim zdaniem lepiej poczekaj jeszcze te kilka dni do przyszłego tygodnia, bo jeśli w piątek nic nie zobaczysz to jeszcze bardziej będziesz się zamartwiać, a może Twoja fasolka jest trochę młodsza, a na tak wczesnym etapie ciąży to przecież każdy dzień się liczy. Pozdrowionka i wierzę, że wszystko wyjaśni się pozytywnie. ;-)
 
ViKamciaG - dzięki za pomoc przy suwaczku.

KAŚKA - wg ostatniej miesiączki to 8 tydzień czyli faktycznie 6 ( wg moich wyliczeń ).
Więc spokojnie nie denerwuj się. Cierpliwie poczekaj i się nie stresuj, Na pewno będzie dobrze. Jestem tego pewna.
 
trzymam kciuki za wszystkie wizyty u lekarza - tylko pozytywnych wieści!

pogoda do bani :wściekła/y::wściekła/y: cały czas leje nawet na spacer nie ma szans:-( znowu cały dzień będziemy się w domu kisić
 
reklama
Witam! Jestem tu nowa. Mam na imię Beata mam 24 lata jestem mężatką i od czterech lat starałam się o dzidzie aż w końcu się doczekałam. termin porodu mam na 14 maja według OM. Ale dokładnie dowiem się 8pażdziernika bo tak mam zaplanowane wizytę u lekarza. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamusie :)

Oczywiście nowa na tym forum bo kiedyś pisałam na forum gdzie dziewczyny się starały o dzidzie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry