reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No to widze ze nie jestem sama, ja tez mam libido mniejsze :( a moze po czesci boje sie o dzidziusia bo jeszcze nie mialam wizyty u lekarza, dopiero jutro zobaczymy co powie :) co do pogody...masakra leje i duszno przeokropnie jest u mnie :( taka pogoda do spania tylko. Misia co za debilny lekarz Ci sie trafil wrrrr
 
reklama
dziewczyny czy 2razy w tyg moge miec usg dopochwowe?? bo chce isc jeszcze ssie upewnic u mojego lekarza czy cos sie do piatku w pecherzyku pojawilo bo moze sie tak zdarzyc co?? kurcze ciagle mysle o tym co mi wczoraj inny gin powiedzial ze to moze byc pusty pecherzyk.....:-(
 
kaska a może zrobi ci przez brzuch, mi zrobił dziś przez brzuch. oj wierze że się martwisz, we mnie zasiałaś niepewność i nie dało mi to spać i się martwiłam dlatego poszłam i jestem o niebo spokojniejsza. ja bym poszła.
 
yra ale jeśli kaska np jest w 4 czy 5 tc to nie ma sensu iść raz po razie , a lekarz może kazać przyjść żeby sobie zarobić, a tak naprawde we wczesnej ciąży nie widać , zresztą nie jedna tu majówka czekała do 7 tc żeby zobaczyć bo nie było widać pęcherzyka...
 
kaska to chyba już prawie 6 tydzień prawda?

tak myślałam, wiesz a kiedy masz możliwość? po ilu dniach od ostatniego usg?
 
u mnie pecherzy k jest tylko jak twierdzi jednen gin pusty bo powieidzial ze na ten tydz czyli wczoraj byl 5t6dz to powinien byc zarode a nie ma... i zapisal mi luteine bo mialam w niedziele niewielkie plamienia brazowe, Boze ja juz nie wiem co mam robic :(
 
widzisz ja też miałam w niedziele lekkie plamienie, i dokładnie w 5tc i 1 d był tylko pęcherzyk, tak mam na wypisie z usg. kaska a kiedy masz mieć to drugie usg?
 
reklama
usg dopochwowe mialam w poniedzialek (wczoraj) a chcialabym sie wybrac do mojego zaufanego gina w piatek no i jestem w kropce :( a moze poczekac do nast tygodnia?? wtedy bedzie juz ponad 7tydz

a wg tego gina co bylam wczoraj to mialam przyjsc do niego na nast tydz (w poniedzialek) ale bylam iu niego pierwszy raz i jakos nie wzbudzil we mnie zaufania
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Do góry