reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hope dobrze poczytać takie zdroworozsądkowe podejście!

Ja bardzo się pilnuję zeby myśleć pozytywnie, choć czasami ciężko bywa. Ja wizyta w piątek, potem genetyczne 16 października, dokładnie w 12 tygodniu.

Jakoś nie nastawiam się żebym mogła wstać, ważne żeby z maleństwem było dobrze.
 
reklama
dziewczyny a co z... seksem?? zawsze mi sie wydawało, że kobiety w ciąży mają większą ochote niż normalnie, tak jakos mi się obiło z filmów, programów tv itp.
Mam książkę "w oczekiwaniu na dziecko" tam wyczytałam, że ochota pzychodzi w drugim trymestrze jak mijają dolegliwości związane z pierwszym.. mam taką nadzieje bo jak narazie to nic mnie nie.. rusza.. Mój chodzi biedny taki "zaniedbany" :-D Rano go odpycham bo pęcherz boli, a wieczorem kłade głowę na poduszce i nie mam mnie w sekundę.. Ciąża zdrowa, wszystko ok, niby można a nawet słyszałam, że seks w ciąży jest wskazany ale mnie się za nic nie chceeee!!:wściekła/y:
 
Z tym libido to rzeczywiście chyba różnie jest.
Z moich obserwacji stwierdzam, że ja to mam chyba wyższe. Ciekawe jak będzie dalej. Może to dlatego że te moje dolegliwości nie są aż tak mocne. Owszem mdli mnie, czasem bardziej czasem mniej ale daję radę. Brzuszek w sumie to nie boli ale czuję jak się tam wszystko rozciąga. Przeciągać się nie mogę.
Tak czy inaczej na seks ochotę mam zawsze.

No dobra kobietki ja spadam do doktora. dzisiaj drugie USG. Mam lekkiego stracha czy zobaczę serduszko. Pochwalę się jak wrócę.
 
dziewczyny a co z... seksem?? zawsze mi sie wydawało, że kobiety w ciąży mają większą ochote niż normalnie, tak jakos mi się obiło z filmów, programów tv itp.
Mam książkę "w oczekiwaniu na dziecko" tam wyczytałam, że ochota pzychodzi w drugim trymestrze jak mijają dolegliwości związane z pierwszym.. mam taką nadzieje bo jak narazie to nic mnie nie.. rusza.. Mój chodzi biedny taki "zaniedbany" :-D Rano go odpycham bo pęcherz boli, a wieczorem kłade głowę na poduszce i nie mam mnie w sekundę.. Ciąża zdrowa, wszystko ok, niby można a nawet słyszałam, że seks w ciąży jest wskazany ale mnie się za nic nie chceeee!!:wściekła/y:

Ja mam identycznie. Mój chodzi załamany... Cały czas słyszę: a z Wikim to było prawie codziennie a teraz nawet się nie przytulisz!!! Nie rozumie, że nie mam ochoty. Może kiedyś w końcu przyjdzie...
 
Melduję się posłusznie;-)!
U nas strasznie nieprzyjemna dziś pogoda wiec wybralam się z synusiem do centrum handlowego dla zabicia czasu, tam maluch zawsze znajdzie trochę rozrywki w deszczowe dni, bo jest maly placyk zabaw ze zjeżdżalnią, domkiem, autka na monety, dzieci i ulubione stoisko mojego synka czyli regały z odkurzaczami:-D.

Jeśli chodzi o libido to mi teraz na początku ciąży strasznie spadło:baffled:. Dobrze, że mężuś wypłynoł w rejsik, to przynajmniej mi nie narzeka ;-), a jak za dwa miesiące przyjedzie to pewnie ochotka na przytulanko też wróci (przynajmnej tak mialam za pierwszym razem).
 
Witaj Malgosiaka!
Ja w pierwszej ciąży chodziłam co 3 tyg na wizty więc wydaje mi się dobrze kazał ci przyjść.
Widzę, że tak jak ja jesteś ze Szczecina:-). Do którego lekarza chodzisz?
 
Ostatnia edycja:
U mnie libido większe, ale seksik zabroniony:zawstydzona/y: mąż cierpi strasznie:zawstydzona/y:

U mnie też pogoda okropna, tylko słyszę krople deszczu i szum wiatru za oknem. A ja leżę pod kocykiem i czekam na teściową która przyjdzie z córcią i obiadkiem:-)
 
reklama
dziewczyny a co z... seksem?? zawsze mi sie wydawało, że kobiety w ciąży mają większą ochote niż normalnie, tak jakos mi się obiło z filmów, programów tv itp.
Mam książkę "w oczekiwaniu na dziecko" tam wyczytałam, że ochota pzychodzi w drugim trymestrze jak mijają dolegliwości związane z pierwszym.. mam taką nadzieje bo jak narazie to nic mnie nie.. rusza.. Mój chodzi biedny taki "zaniedbany" :-D Rano go odpycham bo pęcherz boli, a wieczorem kłade głowę na poduszce i nie mam mnie w sekundę.. Ciąża zdrowa, wszystko ok, niby można a nawet słyszałam, że seks w ciąży jest wskazany ale mnie się za nic nie chceeee!!:wściekła/y:
heheh jeśli chodzi o seks w moim przypadku to większość czasu nie mam ochoty (czyt 23h 40min:-p) nawet jak D mnie namawia i prosi..
ale w nocy kiedy śpimy to nie wiem co się dzieje... ale jak się przebudzę to uhuhuuuuu:zawstydzona/y::-D no musze go zbudzić jak nic :-p ehhehe
 
Do góry