reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

yra245 daj znać co i jak po wizycie!!!
U mnie Wiktor przy ząbkach miał tylko biegunkę... Przez 2 miesiące codziennie!!! Zęby mu wyszły i się skończyła i teraz wiem, że jak ma biegunkę zawsze wieczorem to mu jakiś ząb idzie.
Właśnie co u dziewczyn? Nie odzywają się...
 
reklama
Hej dziewczynki . Mój niby okres zamienil sie w plamienie -choc momentami ciezko to tak nazwac, np wczoraj caly dzien bylo czysciutko a dzis po nocy poszlam z Antosiem do przedszkola i poczułam jak mi leci.....i koniec po takim jednym wypływie. Nie mam siły sie już normalnie denerwować. Podobno poronienie to ból. Ja się czuje super, mogłabym iść i doły kopać, mam energię i wogóle, cały dzień jest ok. Martwia mnie troche te moje "plamienia" i "wylewy" ale chyba odpuszczę-po prostu co ma być to będzie. Moja siostra pół roku w ciązy chodziła w podpaskach i było wszystko ok choc naprawde plamnienia miała baaaardzo długo...Co o tym sądzicie???
Czy po luteinie może boleć głowa????od 2 dni biore i boli:(
 
U nas jak dzieczyny mają takie plamienia to do szpitala na obserwację kierują. Wtedy leży się jakiś tydzień. Zwłaszcza, jak kiedyś się poroniło...
 
U nas jak dzieczyny mają takie plamienia to do szpitala na obserwację kierują. Wtedy leży się jakiś tydzień. Zwłaszcza, jak kiedyś się poroniło...

ja nigdy nie poroniłam,a oni cały czas mnie pytają czy widzę żywoczerwoną krew i mam jakikolwiek ból,a odpowiedz na to jest przecząca bo naprawde nic mnie mnie boli a plamienia sa brunatne
 
Dzień dobry wszystkim :)

dariaa Niczym się nie martw. Mnie bolał okropnie brzuch od momentu jak miała przyjść @. Dokładnie takie same bóle. Do samej wizyty u gina byłam przekonana, że zaraz dostane @. Skoro lekarz Ci powiedział, że wszystko ok to nie ma się czym martwić! Pamiętaj, żeby nie przesadzać z no-spą. Mnie brzuszek jeszcze pobolewa, ale z każdym dniem co raz mniej. Przetrzymaj i bądź dzielna ;)

malgosiaka Ja byłam u lekarza dzień później czyli 23.09 powiedział, że wszystko jest dobrze i kazał przyjść też 18.10 :D
więc nie martw się niczym, jest ok, bądź spokojna, przecież gdyby coś zaczęło Cie niepokoić możesz do niego zadzwonić.

czarna Ciekawe z tym nagietkiem, ale bez wiedzy lekarza to chyba bałabym się pić coś, zioła to takie cholerstwa, że mogą bardzo pomóc, ale i zaszkodzić. poszukam w necie bo ciekawe ;)
 
no i wróciłam :)

serduszko bije :) moje maleństwo jest wszystko ok :) zapobiegawczo dał duphaston na to plamienie z niedzieli. ale powiedział że żadnych krwiaków nic nie ma.

więc przepraszam nie pamiętam loginu już mam kaska 1 , a, u mnie na tym etapie też nie było zarodka w 5 tc a teraz pięknie bije serduszko :) więc głowa do góry.
 
reklama
Witam kobietki.
z rozdziawioną gębą czytałam wasze posty czekając na pozytywny finał. Super że z fasolkami wszystko OK.

Z tymi plamieniami to czasami właśnie tak jest i wcale nie muszą oznaczać niczego złego, ale zawsze warto sprawdzić.

Ja na pierwszej wizycie też byłam w okolicach 4-5 tyg. i też nie było widać zarodka. Lekarz powiedział że jak na ten czas to jest OK. Dzisiaj po pracy idę na kolejną wizytę.
Szczęśliwie dzisiaj mnie nie mdli - ODPUKAĆ. By tak dalej.

Pozdrawiam
 
Do góry