reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

No i melduj się od czasu do czasu żebyśmy wiedziały że wszystko z wami ok. Ale przy tylu kciukach trzymanych - nie może być inaczej.
 
reklama
dziewczynki mam prośbę ...na:ninja2:
chciałabym żebyście się wypowiedziały w miarę chęci i możliwości;-)


idę dać małej obiadek..

stynka trzymaj się kochana :*
 
Ostatnia edycja:
Stynka trzymaj się i zaciskaj mocno nogi żeby Nadia została jeszcze w środeczku .... ;-)
Dawaj znać co i jak, jak często tylko możesz.
 
Witam Jestem nowa na tym wątku i chcę się przedstawić.
Mam na imię Karolina i termin na 19 maja 2011.

Pozdrawiam wszystkie majowe mamy.
W pierwszej ciąży też byłam zapisana na forum babyboom. To było w 2005 roku i już trochę zapomniałam jak się to konto obsługuje.
 
Styna- kochanie co ta Twoja córcia takie numery urządza??? już wczoraj nie miałam jak wejść na BB a tu mnie dziś totalnie zatkało!!! KOchana trzymaj się cieplutko i będzie dobrze na pewno! MY tu wszystkie trzymamy mocno kciuki zresztą sama widzisz! :tak::-)
 
reklama
Dziewczyny dziękuję bardzo.
Jolek mam dwa zastrzyki to jakaś wersja przyśpieszona i mocniejsza
Hope opanowania w stresujących sytuacjach nauczyłam się w pracy i teraz z tego profity zbieram
Frida witam i życzę udanej końcówki
Powiem wam że meldować się będę bo mam lapsa z netem a pomaga mi to się odstresować, miło wiedzieć że tyle was martwi się i trzyma kciuki za mnie i Nadkę
 
Do góry