reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Melia bardzo się cieszę że z teściową wporządku i raczej na pewno nic groźnego z tym węzłem nie będzie.
Mi wróciły skurcze dochodzą do 42 na Ktg problem w tym że nie mam pojęcia jaki wynik jest prawidłowy a oni mi powtarzają omijająco że dla każdego jest inny.
 
reklama
styna - kurcze, trzymamy kciuki za ciebie i maleństwo, niech jeszcze troszkę poczeka. Nie znam się na skurczach, ale mam nadzieję, ze lekarze wiedzą co robią i na razie nie ma powodu do paniki, choć dobrze, ze jesteś pod obserwacją.
 
Melia będzie dobrze. Ja parę lat temu borykałam się z guzem w piersi ale wyszło,że to nic groźnego i sam się po roku wchłonął.Więc nie ma się co nastawiać na najgorsze.
A węzeł powiększony to może teściową gdzieś przewiało,albo coś dźwignęła.
Kurde mały się obudził i pod żebra mi się pcha...

Styna kochana ta twoja mała psikusy Ci robi ;/
 
Styna poszukałam i rzeczywiście każdy organizm reaguje inaczej. Jedne dziewczyny piszą, że przy 70 umierały z bólu a inne, że 110 to lekki ból i do 130 dobijały. Lekarze chyba wiedzą co robią, więc spokojnie trzeba czekać. Będzie dobrze i mała się opamięta, że to za wcześnie :tak:
 
Styna całe szczęści, że jesteście w dwupaku. Tylko skąd te skurcze znowu, przecież nic nie zapowiadało? Bałam się dzisiaj wejść na forum normalnie... Dobrze, że w szpitalu jesteś.

Tak się w nocy zdenerwowałam, że nie mogłam spać, mała kopała jak wściekła.

Zdałam sobie sprawę, że to może się stać w każdej chwili, a chyba żadna z nas jest nie jest na to przygotowana.
 
Styna ale ty masz tylko skurcze??? Rozwarcia nie masz?

Hope widzę,że nie tylko ja nie spałam :/
 
Ostatnia edycja:
Styna ale ty masz tylko skurcze??? Rozwarcia nie masz?
Tylko skurcze wczoraj jak mnie badali rozwarcia nie było chyba bo powiedzieli szyjka ok, problem w tym że w nocy po tym jak mnie przewieźli mała się bardzo obniżyła i główka jest bardzo bardzo nisko, właściwie leży na wejściu do kanału rodnego więc w tej chwili nic nie wiadomo.
I nie denerwujcie się tak i śpijcie po nocach, mam wystarczająco dużo stresów nie chcę mieć nikogo na sumieniu.:no: wystarczy nieplanowanych skurczy jak na maj.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry