reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

annaso mialamwczoraj brazowe plamienia i lekarz mi dzis powiedzial ze jest pecherzyk ale nie ma zarodka i zapisal mi luteine :((((


a który jesteś tydzień? ja też miałam wczoraj delikatne brązowe plamienie ale przeszło i dziś nic. a luteina co pomoże? wystraszyłam się teraz

annaso ja 1 ciąży też miałam żywą krew ok 8 tc i było tak czy inaczej ok.
 
reklama
ej to spokojnie, ja byłam na początku 5 tygodnia 5tc 1dz i też był pęcherzyk a zarodka jeszcze nie , tak mam na wypisie usg i lekarz mówił że wszystko jest ok.
 
no popatrz... no to dalas mi cien nadzieji...

a co lekarz stwierdził że jest coś nie tak? nie kumam? mi powiedział że jest wszystko w jak najlepszym porządku. ufam mu bardzo bo prowadził moją pierwszą ciąże, a było to nie dawno :) teraz ja się przestraszyłam.

i dlatego ja w pierwszej ciązy szłam na usg później, słyszałam już wtedy serduszko.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
yra245 mi lekarz powiedzial ze jak na ten tydz czyli 5t6dz powinien byc zarodek widoczny. ale ja poszlam do lekarza z tego wzgledu ze to moja pierwsza ciaza i sie przestraszylam ze mialam wczoraj niewielkie uplawy-plamienia brazowe a nie chcialam czekac do czwartku (bo wtedy przyjmuje mooj ginekolog do ktorego zawsze chodze). mam nadzieje ze jak pojde w nast tyg juz do swojego lekarza to bedzie widac zarodek bo wtedy to juz bedzie 6tydz3dz.. ale najgorsze czekac ten tydz
 
Hej dziewczyny :)
Mozna dolaczyc? U mnie konczy sie 5 tydz w srode mam 1 wizyte i nie moge sie dczekac, nie mam zadnych objawow oprocz braku okresu i wyniku pozytywnego 4 testow heh no czasami pobolewa mnie brzuch ale tak delikatnie. Sprobuje sie jakos wdrozyc w wasze rozmowy co pewnie nie bedzie latwe :p

Witaj Czarna!
Widzę, że jesteśmy blisko terminami!:-) Powodzonka na wizycie. Ja pierwszą mam dopiero 5 października. ;-)
 
no ja byłam 5tc 1dz. i na wypisie z usg mam że jest pęcherzyk ciążowy , ciałko żółte itp. i że jest wszystko ok.

do tego ciąża może być młodsza, masz pewność kiedy miałaś owulacje, kiedy doszło do zapłodnienia? żadna z nas takiej wiedzy nie ma :) więc spokojnie, ja mam wizytę 7 października, lekarz powiedział że wszystko ok. gdyby było coś nie tak pewnie by mi kazał wcześniej, tak jak pisałam mam do niego ogromne zaufanie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
reklama
czesc dziewczyny :)

mam nadzieje ze tez sie wdroze w wasze dyskusje :)
Jestem w 7 tygodniu i strasznie boli mnie glowa i podbrzusze,
od dzisiaj biore nospe bo boli mnie baardzo
ciagle mam skurcze jak na okres

martwi mnie to bardzo , mimo ze bylam u lekarza w czwartek (4dni temu) i lekarz powiedzial ze jest wszystko OK,
widziałam nasza dzidzie i bijace serduszko
 
Do góry