reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
ja tam się nie gapię.. ale Vi i kot tak...:-D coś tam się rusza i oboje chcą złapac.. haha a ja mam ubaw jak nic....:-p
ostatnio zmienialiśmy wodę.. a że akwa nie małe , to D wpadł na pomysł żeby wąż podłączyć z ogrodu i nalaż wężem wodę..
no i tak też zrobiliśmy..
hehe ja miałam odkręcać i zakręcać wodę..
poszłam odkręciłam , nie za mocno żeby sie dodatki nieporozwalały , no i wkońcu czas na zakręcanie..
D krzyczy że już .. poszłam i zakręciłam wracam .. a on spanikowany pyta czemu woda nadal leci..
zanim wróciłam do ogrodu i zakręciłam to woda wylewała się górą jak jakiś wodospad... haha:-D No i mieliśmy trochę sprzątania:-p
 
ja tam się nie gapię.. ale Vi i kot tak...:-D coś tam się rusza i oboje chcą złapac.. haha a ja mam ubaw jak nic....:-p
ostatnio zmienialiśmy wodę.. a że akwa nie małe , to D wpadł na pomysł żeby wąż podłączyć z ogrodu i nalaż wężem wodę..
no i tak też zrobiliśmy..
hehe ja miałam odkręcać i zakręcać wodę..
poszłam odkręciłam , nie za mocno żeby sie dodatki nieporozwalały , no i wkońcu czas na zakręcanie..
D krzyczy że już .. poszłam i zakręciłam wracam .. a on spanikowany pyta czemu woda nadal leci..
zanim wróciłam do ogrodu i zakręciłam to woda wylewała się górą jak jakiś wodospad... haha:-D No i mieliśmy trochę sprzątania:-p


I to jest powód dla którego już nie mam akwarium, lenistwo ;-) :-)

Marsta też tak mam z temperaturą, jest mi zdecydowanie za gorąco mimo, że nie przekracza 37.3.
 
zaraz muszę ść wykąpać małą....
aż mi się nie chce....:zawstydzona/y::-p

dam jej mleczko i pójdzie spaciu... hiihih
a ja znów na necie...

wogóle jak jej ten ząbek wyszedł.. to jak aniołek....
odkąd wstała z drzemki to ani nie zapłakała... cały czas się bawi...
tak ją to dziadostwo męczyło bidulkę:blink:
 
Hej dziewczynki :( przezyłam wczoraj koszmar. Mialam krwawienie żywoczerowne, jechalismy do szpitala to juz sie godziłam z tym ze jest po wszytskim,wyłam strasznie. A tu w szpitalu okazalo sie ze wszystko jest ok, ze pieknie sie fasolka rozwija i ze czasami tak jest ...ale zeby sie nie martwic. Jednak martwie sie okrutnie, dostałam luteinkę jak wiele z was i nospe...i znow zmartwienia:(
 
Witam kobietki!!!
annaso najważniejsze że z dzidzi wszystko OK. Dziwne takie krwawienie i dziwne tłumaczenie lekarzy że tak czasami jest... Dużo odpoczywaj i nie martw się!!!
Kamcia wiem co przeżywasz z małą z zębami. U Wikiego jest co drugi ząb wystąp :cool2: hehe Ma tylko jednyki górne i dolne a tam póżniej to co drugi :-) śmiesznie to wygląda. Też mu wychodzi jeden znów, bo wstaje w nocy z płaczem. A jak zęby nie idą to złoty dzieciaczek :tak:
W końcu się zmobilizowałam i poszłam na pobranie krwi... tragedia. Cały czas łapały mnie mdłości a jak wyszłam to zwymiotowałam...
 
Ostatnia edycja:
annaso no widzisz ważne że wszystko dobrze, ja miałam brązowe delikatne plamienie przy podcieraniu papierem, ale od wczoraj nic, jak co też lecę do lekarza
 
reklama
Takie plamienia są tak częste, że faktycznie wszystkiego się można spodziewać, szczególnie że przy zdrowej ciąży i poronieniu ciężko odróżnić co się dzieje.

Najważniejsze dziewczyny, że mimo krwi wszystko jest w porządku.
Plamienia mogą pojawić się w terminie drugiej miesiączki i trzeciej też :tak:
 
Do góry