reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Jole problem jest że zima to nie najlepszy okres na szukanie pracy ale już za niedługo wiosna i wszystko się ruszy, musicie to przetrwać.
Agaf chciałabym wiedzieć jakiego kremu na rozstępy ona używała aby go nigdy nie kupić
 
reklama
Kamcia - ja wysłałam Ci na priva wiadomość 3.02, teraz wysłałam Ci ponownie dopisz nas proszę :tak:

Życze lepszego samopoczucia :-)
to wybacz ale nie miałam tego prv:-(
już Ci zresztą napisałam..
ale teraz dopiszę:tak:


Ktoś chce ponarzekać??? Dziewczyna w ciąży z 8-raczkami!!!!:szok:

widziałam to kiedyś , chyba na początku ciąży z Vi.. jeszcze mi D pokazał ją bokiem , to chyba irlandka była bo włańie była u nas w irlandzkiej gazecie , i stała bokiem , i specjalnie mi zrobił zdjęcie żeby pokazać... norlamlnie bania jak ta lala...

ale mi się marzy ciąża bliźniacza, albo trojaczki... ahhhh fajnie by było:tak: :-D


a te idiotyczne gadżety sa naprawdę idiotyczne;-)
aż żal oglądać...

a u nas dzisiaj też wiosennie, byliśmy na spacerku z małą i skoczyliśmy na osiołki:-D
późńiej wam wstawię foteczkę jak zgram z aparatu:tak:
 
Ostatnia edycja:
Agaf aż mi się niedobrze zrobiło jak zobaczyłam to zdjęcie.

Styna wiem,że to kijowy okres do szukania pracy :(
 
nie ma sie co dziwic ze ma rozstepy, my nosimy w sobie po jednym dziecku i tez sie czasami pojawiaja a ona 8 dzieci :szok::szok::szok:
aa...i ona jest z USA.

Jolek - nie boicie sie ze z jego ojcem bedzie podobnie??
 
No co Wy przecież ni które te wynalazki bardzo praktyczne ;-):-D

a ta kobieta wow ! a ciekawe swoją drogą jak tam te jej dzieciaczki się mają :tak:
 
No co Wy przecież ni które te wynalazki bardzo praktyczne ;-):-D

taaaa zwłaszcza ta rurka co się dziecku w tyłek wkłada żeby sobie bąka pusciło:sorry::no:

a ja jak rozozyłam łózeczko to mała normalnie się rozszalała zaczęłą w nim skakac i spać nie chciała... pościeliłam jej tamto i podałam mleczko , wypiła i wyszła:-D
musiałam leżeć z nią 30 in a ona cały czas wołała "mama mama mama mama" aż zasnęła.. ufff
a mąż zrobił wyjazd do kumpli na mecz...
więc mam chwilę spokoju:-D
 
Jolek - nie boicie sie ze z jego ojcem bedzie podobnie??
Sylwia boimy się,ale jak nie ma roboty to M gdzieś musi robić. Jak go w konia zrobi to automatem jeden i drugi będą mieli wszystkie możliwe kontrole ( zresztą i tak będą mieli,ale to dopiero jak M inną robotę znajdzie ). Mam nadzieję,że dobrze będzie!!!!!!!


Spadam spać. Od popołudnia się źle czuje :( Brzuch pobolewa, do tego żołądek i mam jakieś zawroty głowy. Miałam iść jutro na glukozę ale jak tak dalej będzie to nie pójdę, bo M nie będzie a mnie czeka spacer i boje się że po glukozie i w dodatku na czczo może być kiepsko. DOBRANOC BABECZKI:*
 
Ostatnia edycja:
reklama
To najgorsza dolegliwość w ciąży jaką mam! :angry::wściekła/y: bleee

Oki laseczki uciekamy spać , przed chwilką mój mąż siedział na kompie bo wyznaczał dla Nas na jutro trasę bo musimy pozałatwiać trochę spraw i wyszło Nam prawie 500km więc trzymajcie za Nas kciuki za pomyślną podróż! :tak:

Buziaki i do soboty! :-)
 
Do góry