reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

a ja siedze i tego całego ebaya przeglądam...
i tyle mam do kupienia że az mnie nie stać:-D
mój z meczu wrócił więc pewnie zaraz się jakies filmisko włączy , ale póki co to siedze ihihi
 
reklama
jolek trzymam kciuki za glukoze bidulko , mam nadzieje, że dzis czujesz sie lepiej :)
futrzaczek w takim razie powodzenia :)
 
Witam się piątkowo :-)

A ja nażarłam się noc chipsów paprykowych - lays mega paka. No i cierpiałam całą noc, piłam wiadrami a ciagle było mi słono aż w końcu jak zasnęłam, to śniło mi się, że brat miał wypadek - chyba już nie zjem chipsów do porodu :wściekła/y:
Ciekawe jak długo wytrzymam ;-)

Agaf - dziewczyna z 8raczkami :szok:
 
ypra to ja tak mam z cheetosami ;/ ale od pewnego czasu staram sie nie objadac na noc, bo podobnie jak ty cierpię później niemiłosiernie , a śnią mi sie takie głupoty i strachy że aż żal... ;)
 
Hey Laseczki:) Niestety nie dotarłam na badania,żołądek dokucza mniej ale zawroty głowy dalej mam. Ale wyjaśniło się niedawno od czego to może być. Rano M i psiaczek mieli rozwolninko, więc wychodzi na to że albo jakiegoś wira załapaliśmy albo kiełbaska nam zaszkodziła:( Ogólnie to zamierzam dziś spędzić dzionek w łóżku bo nie mam siły na nic :/
 
jolek bidulko, to dobrze, że nie poszłaś, bo jeszcze byś zemdlała po tej glukozie :( odpoczywaj sobie , mam nadzieje, że ci szybko przejdzie :)
 
OJ to uwazaj jolek, teraz trzeba sie pilnowac. Ja zlapalam wirusa od corci i myslalam, ze padne przez ostatnie kilka dni. Na szczescie juz jest lepiej.

Tak sobie mysle, ze ten czas szybko leci. Juz koniec lutego, potem marzec a w kwietniu moze juz niektore z nas zaczna sie rozpakowywac... Wiem, wiem, ze my majoweczki, ale roznie to bywa.

Mnie zaczely dlonie i stopy swedziec a to moze byc m.in. oznaka cholestazy, ktora juz przeszlam w pierwszej ciazy i musze dzis biec na badania krwi, bo cholera wie czy sie cos znowu nie przywloklo...
 
reklama
No dawno tak słabo się nie czułam...

Adeczka a Ty zrób te badania, mam nadzieję,że to nie to co myślisz
 
Do góry