reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

witam nowe mamy alex i stynę
o wklejaniu sygnaturek macie info tutaj
: https://www.babyboom.pl/forum/maj-2011-f370/wazniejsze-info-44077/
ten temat powstał po to włansie żeby każda mama po kolei nie musiała pytać jak co się wkleja;-)
Wszystkie trzymamy kciukasy:tak:
Boszsz...jak ja bym już chciała być po USG i wiedzieć,że wsio w porządku:sorry2:
oj będzie a czemu miałoby nie być???:sorry2:
napewno będzie:tak:

Ja zamierzam na USG się zapisać właśnie jakoś około 8 tygodnia ciąży,coby już było widać serduszko:tak:W Irlandii pierwsze USG robią...uwaga-około 20 tyg:szok::baffled:
Dlatego ja muszę się prywatnie do polskiej przychodni zapisać.to trochę kosztuje więc chciałabym już coś zobaczyć:sorry2:
że niby dlaczego??? ja miałam w 6 tc i w 7 tc z Vi zeby w 7 serduszko zobazyć , a później miałam w 13:tak:
nie wiem czemu teraz masz tak...
jeśli w tej ciąży jak teraz pojadę do lekarza i zrobią mi usg to będzie mój 9 tc (więc chyba nie usg, ale jesli mi zrobią to nie będzie 20 tc;-) )



aj i zapomniałam z tego wszystkoego napisać...
że nie wchodziłam bo jakoś weny było brak...
od wczoraj nie mogę się ococzekać świąt Bożego Narodzenia:-)
głowa mnie boli codziennie, brzuszek nadal nie rośnie za bardzo...:-p Vi wojuje jak szalona... ah te dzieci:-Dno i poza tym wszystko ok:tak:
 
reklama
Dziewczyny dziękuje bardzo za ciepłe przywitanie i za słowa wsparcia i otuchy. Wiem, że muszę być teraz silna, ale jednak strach jest ogromny. Życzę Wam miłego weekendu.
 
Alex nie możesz tak się bać!!! ja Cie rozumiem, masz prawo mieć obawy, ale takie podejście Ci teraz szkodzi. Staraj się tak jak tylko możesz myśleć pozytywnie. Zajmuj czas samymi miłymi rzeczami i jak najmniej nerwów!!! buziole trzymaj się!
 
Jeśli można to też się dołączam.
Przewidywany termin 5 maja 2011.

Natrafiłam na was szukając informacji o temperaturze ciała w ciąży bo zauważyłam że mam lekko podwyższoną. Niby to 37 stopni i wiem że kobiety w ciąży tak mają ale zawsze lepiej poczytać.
Wokół tyle wirusó - normalnie sezon w pełni więc się zaniepokoiłam
 
tez nie mogę doczekać się świąt BN choć na obczyźnie to już nigdy to samo.. :( a mnie brzuch za to dziwnie urósł.. chyba za wcześnie nie? :D
no to nie to samo..
ale u nas w sumie w zeszłym roku pada śnieg pierwszyy raz od chyba 15 lat:szok: i rzucaliśmy się śnieżkami:tak:
bo tu raz na tyle pada:-p więc może i w tym roku da się bałwana ulepić:-D
a dla mnie święta to bardziej atmosfera , niż miejsce:tak:


Jeśli można to też się dołączam.
Przewidywany termin 5 maja 2011.

Natrafiłam na was szukając informacji o temperaturze ciała w ciąży bo zauważyłam że mam lekko podwyższoną. Niby to 37 stopni i wiem że kobiety w ciąży tak mają ale zawsze lepiej poczytać.
Wokół tyle wirusó - normalnie sezon w pełni więc się zaniepokoiłam
witamy nową mamę..
jak możesz to napisz o sobie w wątku poznajmy się ...
i również udzielaj się w pozostałych majowych tematach:tak:
jesli nie wiesz co i jak pytaj....:tak:
 
...że niby dlaczego??? ja miałam w 6 tc i w 7 tc z Vi zeby w 7 serduszko zobazyć , a później miałam w 13:tak:
nie wiem czemu teraz masz tak...
jeśli w tej ciąży jak teraz pojadę do lekarza i zrobią mi usg to będzie mój 9 tc (więc chyba nie usg, ale jesli mi zrobią to nie będzie 20 t
c )
Ja z Radkiem byłam tu do połowy ciąży i miałam w szpitalu pierwszą wizytę i USG dopiero w 17 tyg:tak:Teraz koleżanka ma pierwszą wizytę w szpitalu na 15tc ale bez USG:sorry2:A jeszcze inna miała pierwszą wizytę z USG w 21tc:sorry2:Ja myślę,że w Dublinie po prostu tak późno robią bo jest strasznie szpital oblężony chyba:sorry2:Masakra,co?
 
Ja sobie tak nie wyobrażam. Chyba z niepokoju bym na głowę dostała. Teraz mam co dwa tygodnie , a i tak jestem czarnowidzem:( dziś się zorientowałam że zanikły mi objawy, np wstręty żywieniowe, i się zamartwiam okrutnie:(
 
hehe :) kochana przecież to twoja druga ciąża więc powinnaś być spokojniejsza , mniej stresu. bynajmniej ja tak mam, nie jestem już taka zestresowana, nie martwię się tak bardzo. wrzucam na luz.
 
reklama
Witam nowe zafasolkowane :-)
Alex podziwiam... nie wiem czy miałabym dość siły by wciąż walczyć, jesteś wielka.

Nie chce mi pisać za bardzo, czuję się coraz gorzej zamiast coraz lepiej :-( Mam, nadzieję, że u was lepiej?
 
Do góry