reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
ja też nic nie kupuję..
dla Vi miałam tylko mały przy łóżeczku , późńiej już nie..
no i co jeszcze
aa kupiłam jej tylko jak byłam w pl aniołka z drewna do powieszenia ręcznie robionego, ale nadal nie wisi na ścianie...
mam jeden obrazek taki zwykły , karteczkę matki boskiej , dostała od chrzewstnego jak miałą pół roczku więc wsadziłąm w ramę obrazka i tk sobie wisi
jakby nie ostała to by nie miała;-)
 
U nas też nic nie wisi. Zresztą w całym naszym mieszkaniu nie ma nic "świętego" wiszącego i zawsze mi się przypomina o tym jak ksiądz po kolędzie ma przyjść. A Paula dostała jakieś obrazki mniejsze od babć i czasem sobie stawia gdzieś na półce.

Nie wiem czy to objaw choroby umysłowej ale mam ochotę upiec ten sernik chałwowy z "apetytów". Niby zdychająca jestem a zbiera mi się na jedzenie. Jupi!!! Będę żyła! Tylko po co mi sernik jak smaku nie mam wcale przez katar :D A mój A zaczyna kaszleć... Ale on ma lepiej bo sobie zje acatary i fervexy i będzie dobrze, nie to co ja - tylko *spam* i *spam* :D
 
Ostatnia edycja:
A wentyle są nowe?? bo one często szwankują
całe koła nowe felgi i opony

Marzenka to widzę że ty tak jak ja chorujesz, bo ja też chora zdechła smaku nie czuję zapachu też nie, a głodna cały czas. Wczoraj racuchy narobiłam dobre tak mi się wydaje P tak mówi, ale ja czułam jedynie cukier puder, ale i tak zjadłam chyba z 15 sama:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
Styna ja właśnie do dzisiaj to nic mogłabym nie jeść. Dopiero dzisiaj jakoś mi lepiej pod tym względem :)

Wiecie co jest gorsze od chorego dziecka? Dziecko chore, które powoli zaczyna dochodzić do siebie i nudzi się w domu! Energia toto rozpiera a nawet na spacer nie da rady.
 
Ostatnia edycja:
a ja zaraz zmykam na film .. i pochwalę się wam że kupiłam sobie w pl sklepie laysy paprykowe- bo u nas takich nie maja wogole.. i się nimi obzeram.. mniam mniam.. hihih
chyba następnym razem kupię ze 3 paczki;-)
 
Ja ci mogę nakupić i inne smaki i wysłać, bo dla mnie chipsy są bleee. Mam tak od pierwszej ciąży i już nie znikło. I to jest wspaniałe :)
 
hehe inne smaki to mamy i bekonowe , i zielona cebulka i ser i solone i octowe...
ale nie ma własnie paprykowych .. nie wiem czemu ... i nie maja tych niebieskich fromage.. a też je uwielbiałam:tak:
 
reklama
Kamcia obżeraj się obżeraj dawno nie wymiotowałaś :-p

Mój M właśnie na noc pojechał, widzieliśmy się niecałe trzy godziny dzisiaj :(
 
Do góry