reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
No tak,w razie czego to rower będziesz miała już na miejscu :)

Kurde widzę że ja tu dzisiaj dyżur mam :-D
 
Razem ze mną, wszystkie gdzieś pouciekały, ale w sumie się nie dziwię bo jak M jest w weekend w domu to też nie mam czasu do kompa usiąść....
 
Dziewczyny !
Mam pytanie natury technicznej:
Kolega męża zaprosił Go na 30 urodziny.
No i nie wiem co mam zrobić,sama nie mam ochoty się pokazywać publicznie bo mam ostatnio zaniżoną samoocenę i wolę siedzieć w domu!
Pozatym wiem ze impreza będzie w jakimś klubie więc już całkowicie odpada.
Wydaje mi się że mąż powinien zostać ze mną w domu tym bardziej że dowiedziałam się że będą same pary, małżeństwa itp.
Nie chcę wyjść na jakąś jędzę bo przed ciążą nie mieliśmy problemu z imprezami w swoim gronie ale teraz jest inaczej, prawda ?
Jeszcze się nie wypowiedziałam na temat tych urodzin, powinnam się nie zgodzić chyba.
Co o tym sądzicie? :-)
 
Witam się,

właśnie starałam się nauczyć mamę przerzucać zdjęcia na kompa i je zgrywać na płytkę (poraz kolejny), niestety jak zwykle się wkurzyłam a mama się obraziła. Nie mam talentu ani cierpliwości komuś n razy tłumaczyć, proszę żeby sobie zapisała po kolei jak to się robi, ale po co :wściekła/y:

Boję się jak to będzie z dzieckiem :-( Mam nadzieję że nauczę się cierpliwości. Całe szczęście, że mój M ma jej dużo i lubi uczyć :-)

Życzę miłego weekendu!
 
reklama
Dziewczyny !
Mam pytanie natury technicznej:
Kolega męża zaprosił Go na 30 urodziny.
No i nie wiem co mam zrobić,sama nie mam ochoty się pokazywać publicznie bo mam ostatnio zaniżoną samoocenę i wolę siedzieć w domu!
Pozatym wiem ze impreza będzie w jakimś klubie więc już całkowicie odpada.
Wydaje mi się że mąż powinien zostać ze mną w domu tym bardziej że dowiedziałam się że będą same pary, małżeństwa itp.
Nie chcę wyjść na jakąś jędzę bo przed ciążą nie mieliśmy problemu z imprezami w swoim gronie ale teraz jest inaczej, prawda ?
Jeszcze się nie wypowiedziałam na temat tych urodzin, powinnam się nie zgodzić chyba.
Co o tym sądzicie? :-)
Po pierwsze uważam że Twoja samoocena dzięki takiej imprezie może trochę podskoczyć, a po drugie z tego co wiem to od jakiegoś czasu w polskich klubach jest całkowity zakaz palenia więc akurat to nie powinno być przeszkodą w uczestniczeniu w takiej zabawie. Ja na Twoim miejscu zrbiłabym się na bóstwo i wybrała się z mężem choć na godzinkę na tą imprezę, pamiętaj że kiedy urodzisz długo może się taka okazja nie nadarzyć....
Ale to jest moje zdanie, zrobisz jak uważasz....:tak:
 
Do góry