reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Persefona wejdź sobie na nasze samopoczucia trymestr po trymestrze i tam sobie poczytasz o stawianiu się brzuszka
 
reklama
Ja tylko dodam po rozmowie z ginem, że jak twardnieje na pół minuty albo odrobinkę dłużej to to jest normalne. Ale jak jest taki bardzo twardy, jest skurcz i trwa dłużej to to nie jest zwykły przepowiadający, który na tym etapie ciąży nie jest niczym dziwnym. Krótkie skurcze, do kilku razy dziennie to tylko przygotowanie do porodu a długie i częstsze, o regularnych charakterze to źle.
 
dzieki - ja też nie jestem na bieżąco, bo rzadko zaglądam (mam sesję na ostatnim roku). Dlatego nie wiedziałam o postach. Troszkę poczytałam, wzięłam nospe ale tę zwykłą,bo nie mam forte. Pozdrawiam
 
:-D ja nie śpię (trzeba to gdzieś zapisać haha), ale tylko dlatego, że padłam przed 18 i wstałam ok 22...
Kamcia - nie czytałam całego artykułu o tych ew. zmianach w kościele, ale myslę tak samo jak ty. Do ślubu trzeba być gotowym i nic, ani nikt nie powinien wywierać presji żeby go zawrzeć (mam też na myśli ciążę). Bo jeśli jest jakikolwiek przymus, to stanowi on później podstawę do unieważnienia małżeństwa. Moja siostra pracuje w trybunale, na co dzień ma do czynienia z przesłuchaniami małżonków odnośnie stwierdzenia ważności/nieważności małżeństwa...masakra... niewiele mi mówi, bo to tajemnica, wiadomo, ale jacy ludzie potrafią być zakręceni to szok... i jak niedojrzale decydują się na małżeństwo:szok: i później sami sobie tworzą piekło na ziemi. dlatego lepiej ze ślubem poczekać i być pewnym, że to właściwy krok. Nie wspomnę o takich "przypadkach", którzy po prostu nie nadają sie jakiegokolwiek normalnego związku...
 
reklama
Do góry