reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

Bra ważne ile ma szyjka,nie zrobili żednych badań bo tak na prawde jakie by mogli zrobic bo dzidzie i szyjkę zbadali:tak:
Wszystko bedzie dobrze niestety nie jesteś jedyna:-( z takim problemem.Ja tez biore lutkę i boje sie o szyję tym bardziej że brzuch mi sie opuscił i cały spód mnie boli.

Byłam dzisiaj na glukozie,jakos wypiłam ale potwornie sie o niej czułam.Zrobiło mi się duszno a puls mialam kosmicznie szybki:szok: dostalam biegunki jak po kawie z mlekiem:zawstydzona/y: i myslalam ze nie przetrwam pierwszej godziny.

Jestem u teściowej...do srody bo dopiero w srodę na usg

Trochę nie mam jak Was ponadrabiac bo sie potem obrazi ze przed kompem siedzę
 
reklama
Trzymaj się Bra, koniecznie napisz co wykaże usg, trzymam kciuki!;-)

Współczuję Alex, oby Ci jak najszybciej zleciało to powrotu Męża (bądź emigracji :));-)

Oj Salsera aleś Ty nie domyślna! Nie obraził się? :-)
 
poziomki badania zrobili mi zaraz po przyjęciu na oddział i myslalam poprostu, że przed wypuszczeniem mnie do domu skontrolują czy szyjka dalej się skraca czy nie. Ale z drugiej strony może minęło zbyt malo czasu, no nie wiem , jutro wizyta, więc sie dowiem ;) ty tez kochana uważaj na siebie, bo tak jak pisalam wczesniej spotkałam na oddziale dziewuszki , które spędzaja na oddziale juz któryś tydzień z rzędu z powodu szyjki.
 
A mi się kobietki rozpisały...ucięłam sobie małą drzemkę po obiadku:)
Alex współczuję, mam nadzieję,że się wszystko poukłada i niedługo znów będziecie razem:tak:

Bra trzymam kciuki za jutrzejszą wizytę i Usg.:-)

Poziomka a za Ciebie trzymam w środę... to nas opuściłaś jednym słowem na parę dni :-p

Salsera miło ze strony Twojego męża,że pamięta takie daty bo to zazwyczaj kobiety pamiętają. Tobie można wybaczyć bo ja teraz w ciąży też mam problemy z kojarzeniem i pamięcią .

Melia mój parę dni temu też chorował i o dziwo ja nie załapałam,więc trzymam &&&&&&& za Ciebie. Z tego co pamiętam to kamcia chyba jutro wraca.Trzymaj się :-)

Futrzaczku dziękuję :-D :*
 
amandae, jolek - na szczęście się nie obraził, raczej ucieszył, że przynajmniej niespodziankę miałam. Ma tylko nadzieję że o rocznicy nie zapomnę, ale spoko, zapisana w kalendarzu. Pół roku po zaręczynach też to nie ja pamiętałam o okazji, nie przywiązuję do tego wagi niestety.Mało kobieca baba ze mnie i ciąża mnie nie tłumaczy. Ale mężuś kochany - kwiatki pięknie teraz stoją w wazonie:)
 
Dziekuje za wytlumaczenie czyli jest tak jak myslalam. Ja dzisiaj po tej glukozie taka nieogarnieta jestem przyszlam to spalam do 14.30 potem na 15.00 mialam klientke i teraz na godzinke byli znajomi u nas/ Ide zaraz sie kapac i myk do wyrka moze jakis filmik...
 
Dziękuję Dziewczyny za miłe słowa, wszystkie jesteście takie serdeczne.
Basiekk, ja jestem w ciąży tak roztrzepana, że dziś rano włożyłam do torebki śniadanie i piórnik syna. Dobrze, że w aucie zauważyłam, bo gnałabym za nim do szkoły.
styna26, co z tą cytryną do glukozy?
salsera,czy będziesz rodziła na Polnej?
poziomki, rozumiem Cię - moja teściowa co do mnie wpada, to ja przed kompem. Zbieg okoliczności oczywiście, ale ona gotowa sobie pomyśleć, że nic innego nie robię.
poziomki i bra, informujcie na bieżąco o wynikach.
mandrzejczuk, ja wiem tyle, że po 33 dniach zaczyna płacić ZUS i od wtedy zakład pracy na Twój etat może przyjąć zastępstwo - ja właśnie przyuczam dziewczynę, która mnie zastąpi.
A dziś kupiłam pierwszą rzecz dla dzieciaczka. Zostawiłam psa u fryzjera i myk po sklepach, nie mogłam się oprzeć i kupiłam body i kaftanik oraz skarpetki. Tylko tyle, ale to pierwsze zakupy.
 
Matusia ale jeśli zakład pracy zatrudnia powyżej 20tu pracowników to wynagrodzenie i macierzyński płaci pracodawca.

Korzystając z tego,że M ma dziś cały dzień wolny i odespał sobie co nieco wyciągam go i piesa na spacer nad morze :-) będę niedługo. Buziaki
 
Ostatnia edycja:
Matusia - nie, chociaż na szkole rodzenia będziemy zwiedzać porodówkę na Polnej. Jeżeli nie będzie żadnych komplikacji to mam zamiar rodzić w Św Rodzinie. Chyba, że odpukać, coś będzie nie tak, to zdecyduję się na Polną.
 
reklama
troszke zazdroszcze Wam majowkom z wiekszych miast, ze mozecie sobie wybrac szpital. U mnie w miejscowosci o porodowce nienajlepsze opinie krążą, a inny najblizszy to jakis 30 km od nas wiec raczej nie mam wyboru...
 
Do góry