reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Witam Majóweczki!!

A ja smutna bo wczoraj mój ukochany M. wyjechał do Niemiec do pracy i zostaliśmy sami:-( Zobaczymy jak mu tam będzie szło i zależy od zarobków to może po porodzie pojedziemy tam mieszkać do niego, żebyśmy wszyscy byli razem. Ja wtedy po macierzyńskim wzięłabym wychowawczy. Zobaczymy jak to będzie wyglądać. Mam nadzieję, że wszystko to się jakoś ułoży, bo już bardzo za Nim tęsknię.

Bra trzymaj się kochana na pewno wszystko będzie dobrze, dużo wypoczywaj.
 
Zanka,jak się maluch przeturla na jedną to faktycznie jest większa wypukłość.ale czasami go szturcham(za to tatuś na mnie pofukuje:) odkopuje mi i przesuwa się bardziej na środek ,albo na drugą stronę:D
 
Dziękuję Kochane Dziewczyny :) Też słyszałam o tej cytrynie, więc jutro się z nią wybiorę. Kłucie i tak by było, bo musiałam zrobić morfologię i powtórkę toxo. A jutro się nie ruszę z laboratorium, wezmę gazetę albo coś i będę tam plackiem siedzieć.

A mój M ma gorączkę 38,7 i zawinęłam go w kołdrę i dałam leki. Mam nadzieję, że mnie nie zarazi niczym, choc pewnie jakby już miał mnie zarazić to i tak to zrobił.

Bra trzymam kciuki za szyjkę. Moja też coś chyba się skróciła, ale o tym juz pisałam i idę teraz w czwartek na powtórne badania, żeby zobaczyć co i jak z nią. Więc wiem co czujesz, choć ja jeszcze nie musiałam siedzieć w szpitalu. Mam nadzieję, że nie będzie już takiej potrzeby i że leżenie w domu i oszczędny tryb życia w zupełności Ci wystarczy.

Witam nową mamusię Matusię :-)

Coś jeszcze miałam pisać.... aaa ja jestem od 1 grudnia na zwolnieniu w jednej pracy, a do drugiej chodziłam do końca grudnia i już nie chodzę i siedzę w domu. W sumie to mi się trochę nudzi samej, ale idzie wytrzymać. Też na początku sobie tego nie wyobrażałam, ale nie jest źle.

Ciekawe jak tam Kamcia, wiecie może kiedy wraca?
 
Ja na L4 siedzę od października a w poprzedniej ciąży od 6 m-ca. Pieniążki mam zawsze na koncie przed 10 tak samo jak pensję więc jest spoko że nie trzeba dłużej czekać.
 
zanka - ja mam lewa strone wieksza, moja dzidzia tam sie kamufluje. Chyba jej tam najlepiej:)
alex - wspolczuje rozlaki z mezem ale napewno dacie rade trzymaj sie:)

Ja wlasnie obejrzalam sobie filmik "wybuchowa para"z Cameron Diaz calkim fajniusi: D
 
A ja jestem tak nieromantyczna, że nie ma gorszej ode mnie w tym względzie chyba :zawstydzona/y: Mężuś wrócił do domu z kwiatami - okazuje się że dla mnie. Myślę co to za okazja, patrzę w kalendarz - nic. Zero skojarzeń. A tu nam dzisiaj stuka pół roku od ślubu. nie dość że zupełnie o tym zapomniałam, to jeszcze po czasie nie wpadłam na to... :zawstydzona/y:
 
reklama
dziękuję Wam kochane za słowa otuchy :) mam nadzieję, że takich historii będzie jak najmniej.
jutro mam usg 3d więc lekarz sprawdzi jak sytuacja, bo wypuścili mnie bez badań (!).
 
Do góry