reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jeny nie strasz! A niedawno można było zrobić małe ufff że drugi się zaczyna.

Właśnie sobie siedzę i czytam opowieści z porodówek. Ile kobiet tyle przypadków. A mi raczej SN nie grozi więc sobie mogę poczytać :D
 
reklama
Właśnie czytam! Najlepsze są opowieści jak jest dużo szczegółów. Właśnie przeczytała o kobiecie co jej żel zakładali i rodziła chyba tydzień :O
 
Jakie już 7 miesiąc, dopiero 7 miesiąc, nareszcie 7 miesiąc!

Też czytam opowieści, zaliczyłam też lutowe, grudniowe i listopadowe jak jeszcze tu były. A potem przeleciałam internet i inne fora :-D
 
Ja kończę styczniowe i one jakoś szybko wszystkie rodziły :O Ja też chcę żeby mi wody w domu odeszły przed terminem (tak ze dwa dni przed albo góra trzy - wcześniej nie) i żeby od razu mieć 3-4 palce i bez bólu! A potem zaraz 5 zanim skończą papierologię na IP! Żeby parte były już w windzie na oddział. A potem rachu ciachu i kluska na brzuchu :) PROSZĘ! I żeby tym razem miało 10 Apgar. Żeby nie było czasu na CC...
 
Nie no ja sobie nie życzę rodzić 4 dni ale też nie chcę przyspieszania. Wiem co to znaczy dostać kopa z oksytocyny... :confused2:
 
reklama
Taaak. Więcej mi nie grozi bo podobno po CC nawet jakby SN miało być to oksy już nie wolno. Zanim dali mi kroplówkę bóle były znośne, jak miesiączka razy powiedzmy 3. Ale potem ... Skurcze niby marne a ból okropny. To wszystko na sztuczno i bez sensu.

Kamcia nas pogoni jak wróci że nie na porodach piszemy:D Dostaniemy bana na miesiąc :D No może na tydzień bo będzie za nami tęsknić :p
 
Do góry