reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka babeczki jestem ale widzę jakoś nie specjalnie tęskniłyście :-( nic rozumiem każda ma swoje sprawy na głowie a ja po prostu nie miałam weny pisać a czytałam Was codziennie:tak:

Kamcia- mam nadzieję że wyjazd uda się mimo wszystko i że będziesz go miło wspominała ! Buziaki trzymaj się kochana!
 
reklama
Futrzaczku bo Cię trzepnę!!!!!!!!!!!! Gdzie się podziewałaś??? I ja cały czas czekam... obiecałaś :-p
 
Futrzaczku marudzisz jak baba w ciąży, może zrób se test. A tak po za tym nie ładnie tak znikać bez uprzedzenia, my tu od zmysłów odchodzimy.
 
Ja będę rodziła w Poznaniu, na ul. Polnej. Ta decyzja już podjęta, zastanawiam się jednak, czy nie przenieść się do jakiegoś lekarza, który tam pracuje.
Mam pytanie, czy napina Wam się brzuch w okolicach pępka i tak dziwnie boli? Tworzy się taka namacalna kulka jakby. Wczoraj dużo sprzątałam i myślę, że to od tego.
O porodach boję się czytać, powiem Wam szczerze, na razie wolę o ubrankach, wózkach.. itp, chociaż u mnie cesarka przesądzona.
 
Bo kurcze jak zaglądałam i Wam się tak fajnie pisało a to imprezka a to pogaduchy o porodach to mówię co Wam będę gitarę zawracać a dzisiaj akurat moje dwa skarby poszły spać i się zmobilizowałam :tak:
 
Futrzaczku my od tego jesteśmy żebyś nam gitarę zawracała :tak: Zawsze e-ciotki coś doradzą, pogłaszczą przytulą :-)
 
reklama
Do góry