reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Jolek u mnie pozycja nie ma znaczenia:no: nawet po nocy boli i jest coraz gorzej.Jak leże to się duszę....

U mnie to samo boli cały czas,ale jak poleżę i chcę wstać to napie***a. A i przez to tak dupowato w nocy śpię, bo przy przekręcaniu się ból jest nie do zniesienia!
 
reklama
A mi brakuje teatru tzn jakiejś fajnej komedii:-( Chodzilismy z M co tydzień jak mieszkaliśmy w wawie. Mojego się do kina na komedie polską nie wyciągnie...chociaż i mnie chyba też:-p Wolę horrory:cool2:
 
Poziomki znów impreza u Ciebie? Gofrowa tym razem :D A ja taka nie wykąpana :D Pogadamy sobie na żywo gdzie nas boli najbardziej :D

Horrory lubimy :D Kilka dni temu oglądaliśmy "Zejście 2" ale był przewidywalny. Z moich ulubinych co były inne to "Rec" i "Paranormal activity" - ten to mnie trochę zastrzelił...

Poziomki a co do sztuk w Wawce to widzieliście "Napis"?
 
U mnie to samo boli cały czas,ale jak poleżę i chcę wstać to napie***a. A i przez to tak dupowato w nocy śpię, bo przy przekręcaniu się ból jest nie do zniesienia!

Dokładnie budze się w nocy jak muszę się przekręcić i nie dość że na 3,4 to jeszcze z płaczem bo ile może boleć!! ajkwstanę z krzesła to nie wiem czy wracać z powrotem czy co... Pogadam z ginem
 
Ale niefajnie macie, a mnie bolą różne rzeczy ale broszka nie :-p Nareszcie jest coś co mnie nie boli, tralala :-p
Umówmy się, że dzisiaj jest styczeń a jutro jak wstaniemy to będzie pierwszy maja, co wy na to? :-)

Mi tam nie brakuje teatru ani kina, brakuje mi strasznie długich spacerów z psami po lesie, seksu i spania na brzuchu. Na wiosnę zamierzam przenieść się do lasu na stałe :-p A w ogóle to zjadłabym młody zielony groszek... I truskawki w śmietanie...
 
Hope długich spacerów to i mi brakuje:( bo teraz to na "spacerki" chodzę! Sexu to chyba tylko mi brakuje bo M ostatnio nawet na zaczepki nie reaguje, widocznie nie ma ochoty na zabawy z wielorybem:(
Truskawki mam akurat rozmrożone bo jutro koktajl będę robiła...chcesz trochę ???:-p
 
Poziomki znów impreza u Ciebie? Gofrowa tym razem :D A ja taka nie wykąpana :D Pogadamy sobie na żywo gdzie nas boli najbardziej :D

Horrory lubimy :D Kilka dni temu oglądaliśmy "Zejście 2" ale był przewidywalny. Z moich ulubinych co były inne to "Rec" i "Paranormal activity" - ten to mnie trochę zastrzelił...

Poziomki a co do sztuk w Wawce to widzieliście "Napis"?

Marzenko ulubiliśmy sobie Teatr Kwadrat, Teatru Komedii nie polecam Jak M wróci to Ci nazwy spektakli dokładniej podam ale nie wiem czy grają je jeszcze.
Co do horrorów to oglądam je obsesyjnie od 7 roku życia i właściwie nic mnie nie przeraża:-D Uwielbiam za to Frediego hihihihi

Powiem Wam że mamy szczęście (może to banalne) ale nie wyobrażam sobie małżeństwa w którym nie ma sie takiego kontaktu i tęsknoty


Jolek kopa w dupe wieloryb chce????
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry