reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Grubo to Jolek się będziesz zastanawiać zaraz po porodzie, ehehehehehe :-p

Poziomki, to na następnej wizycie się nie rozbieraj, od razu nadstaw szyję (zamiast szyjkę) do zmierzenia dna macicy :-D

Wiecie, takie duże pampersy to wcale nie jest głupi pomysł... ciepeeełko... ach.... i śpię dalej...
 
Ostatnia edycja:
reklama
A dokopię :p. Aktualny ból "małej" to jeszcze nic! poczekaj do ostatnich tygodni, wtedy to boli. Teraz to my jeszcze w brzuchu ledwie melonika mamy a będziemy miały arbuza i to nielichego - wtedy to wszystko co miękkie będzie bolało! Aaa i będą napady duszności bo już miejsca nie będzie na przeponę...

Hope są jeszcze podkłady jakby co...

Mąż mnie wyrzucił z pokoju bo poszedł spać więc zabrałam Was do sraczyka. :D
 
Ostatnia edycja:
Poziomki jak mogłaś :-p:-D

Hope pampersy też mi do głowy przyszły :-D

Marzenko dziękuję bardzo, wypisuję się z Waszego kółka... już wolę żyć w niewiedzy :-p:-D
 
A czemu masz mieć lepiej ? :p

Uciekam do wyrka bo zostanę matką samotnie wychowującą jak się ze mną rozwiedzie :d
 
Marzenka a czemu nie??? :p

Ja też spadam spać... dzidziol się kręci to niech dziś też tatusia skopie:p a czemu tylko ja mam obrywać :)
 
Kamcia dziekuje bardzo tytuly sie przydadza;)

Watek mam apetyt przestalam czytac bo nie moglam wytrzymac :p Teraz o bolach piszecie no dziewczyny zlitujcie sie nad nami hehe;P
 
Oj z tymi bolami to ja tez sie boje co bedzie pozniej. Dzis pol nocy nie przespalam. Od tygodnia budzesie na siku w nocy dwa razy:szok: Musze sie wziac za te cwiczenia i masaze le len nie chce mi z plecow zejsc:zawstydzona/y: Ide na sniadanko:)
 
Cześć dziewczyny :-)

Oj ciężko, ciężko. Dziś mnie mile zaskoczyło moje ciałko, udało mi się wstać bezproblemowo. Przebiegłam na światłach i weszłam na 5 piętro. A potem się zasapałam i przy biureczku dochodziłam spory czas do siebie ;-)
Niestety to coraz rzadsze zdarzenia. Ja ogólnie też przyzwyczajona jestem do szybkiego chodzenia, ale ostatnio to tempo 2 krotnie mniejsze.

No i kłócą sie baby w pracy, krzyk na całe lab:wściekła/y: Widocznie nie tylko u mnie hormony szaleją ;-)
 
reklama
Hey dziewczyny :)

Przez te nocne pogaduchy o bólach nie mogłam zasnąć więc dziś jestem bez humoru,w dodatku jakiś pacan mnie niedawno telefonem obudził i wyszło,że pomyłka:wściekła/y:
 
Do góry