reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Dzięki Poziomki, że pytasz :-) Ogólnie git, acz dolnie bez spektakularnych zmian, bóli brak, krzyż co jakiś czas się odezwie, napinanie co jakiś czas bez bólu sporadycznie z. Nie mam pojęcia czy postępujemy czy szyjka stanęła. We wtorek za tydzień się dowiem.

A o waszych cipuchach właśnie czytam :-p
 
reklama
Jolek pod koniec można mieć wrażenie ze biodra się rozlecą a brzuch wypadnie tak się wszystko obniża,pojawiają się skurcze łydek i stóp krzyż boli potwornie po malusieńkim spacerze itd..;-)

Hope leż z zadkiem w górze żeby szyjkę odciążyć,masz wizytę dzień przedemną
 
:-D:-D są na you tube wasze instrukcje masażu :-D tylko jakieś takie niedogolone te cipuchy miejscami :-D:-D:-D

Poziomki ile można leżeć, odleżyn dostanę ;-) Staram się jak najwięcej ale z tego leżenia, szczególnie przy TZ tylko zboczuchowate myśli przychodzą :-D:zawstydzona/y:
 
Ostatnia edycja:
hope gdzieś o mojej napisali??? :-D

O jeny ale się uśmiałam. Dziewczyny to ze mną jeszcze nie tak źle. Sapać sapię ale myślę, że to przez to że flaczki już coraz bardziej ściśnięte bo macica już ciśnie powyżej pępka. A zapotrzebowanie na tlen większe. Ale narazie niewiele mnie boli i ciągle się zapominam i za szybko chodzę a potem mnie ciągnie. Ale ja zawsze szybko chodzę i teraz mi ciężko chodzić powoli...

U mnie cip w miarę cicho siedzi :D
 
poziomki dzięki, chyba muszę sobie jakąś opiekunkę wynająć...M będzie pracował a mnie nawet nie będzie miał kto siku zaprowadzić :-(

:-D ciekawe co za świnia tam filmik wstawiła:-p:-D
 
chacha już widzę to ogłoszenie, szukam opiekunki dla wieloryba :-D

Myślisz że chętnych nie będzie?????

Marzenka ty mi jeszcze dokop :-p

Nad kolejną ciążą to ja się grubo zastanowię :dry:

Nie przypominam sobie żeby moje siostry miały takie bolączki w ciąży, widać wszystkie dolegliwości padły na mnie... najmłodszy ma zawsze przerąbane :wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
bo się przez was posikam!!!!

Tydzień temu jak mnie gin badał to macicy końca szukał gdzieś w żołądku:dry: a może wyżej:confused: a siku biegam jak tylko zmienię pozycję:cool2:

Jolek to ja:-p






 
Do góry