reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Lepi wszytsko będzie dobrze, zobaczysz :-)

Ja mam takiego powera jak już dawno nie miałam. Właśnie posprzątałam sobie pokój łącznie z odsunięciem łóżka(dobrze, że lekkie :-)), umyłam nawet okno z obu stron, ale jest na wysokości max 2m więc nie musiałam się nawyciągać w górę. Ale musiałam je umyć, bo mój Borcio jak siedzi na parapecie to lubi sobie szyby polizać i całe w zaciekach było, a teraz to aż jaśniej w pokoju :-D. Zmieniłam pościel i wyprałam ręczniki. Teraz chwilka na podczytanie i zaraz dalej coś porobić bo aż mi szkoda zmarnowac energii, bo to się pewnie szybko nie powtórzy hehehe
 
reklama
Dzień doberek :)


Szybko rzuciłam okiem na ostatnią stronkę:zawstydzona/y:

Ja staram się zasypiać na prawym bądź lewym boku, a
jak wstaję to śpię na wznak:-p

Alex- ojj, mi też coraz ciężej się przewrócić;-)




a ja jutro badania i w tym krzywa cukrowa:baffled:


a i jeszcze miałam dopisać, że jak w dzień się prześpię, to wtedy na lewym boku i jak za długo śpię, to Krzyś mnie tak atakuje, coś gdzieś wciska, że trzeba wstać, bo dłużej pospać się nie da:sorry2:
 
Ostatnia edycja:
lepidoptera trzymaj się dzielnie, wszystko musi się dobrze skończyć, brat jest młody więc nawet jak to sepsa to i tak z nią wygra, po prostu tak musi być innego wyjścia nie ma, teściowa da rade moja 80 letnia przyjaciółko- babcia miała niedawno tą operacje i na drugi dzień już śmigała po korytarzu w szpitalu, a teraz jest po prostu innym człowiekiem bez tego bólu nawet sama po zakupy biega, a teścia to omijaj szerokim łukiem i może lepiej jakbyście poprosili kogoś innego aby go doglądał, bo co jak co ale grypa ci teraz nie potrzebna.
 
Hejka :-) witam z pięknego i słonecznego Wrocławia ;-)

Lepidoptera- trzymam za cała Twoją rodzinę kciuki na pewno będzie dobrze :tak:
Melia- oddaj troszkę tego powera co ? :-p
Wisienka - oby Ci szybko laptopa oddali :tak:
Ewcia- ja krzywą robię za tydzień , Dasz radę :-)
 
Witam się poniedziałkowo, strasznie ciężko było mi dziś wstać. Spało mi się kiepsko. Nogi mi ostatnio puchną, więc na noc wkładam sobie poduszkę pod nogi.
Mam problemy z obracaniem, ale jakoś nie mogę wytrzymać długo na jednym boku - ogólnie masakra.
Zastanawiałam się nad kupnem specjalnej poduchy do spania między nogi, ale jak poczytałam opinię jaipur, to przeszła mi ochota

Lepi - razem z Małym trzymamy kciuki: za operację, za teścia i za Was! Trzymajcie się
 
reklama
Do góry