reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

wisienka, ja czasami sypiam na brzuchu,ale robię to nieświadomie.Bo jak kładę się to staram się zasypiac na boku.Z dużym brzuchem to nawet jak będziesz chciała to raczej się skulasz z niego a nie zaśniesz:D

też posiadam w domu leniwca, który kryje się pod postacią mocno zafutrzonego teriera.Jedynie głód go budzi:D
 
reklama
hmm.. moj jest sporawy(choc to zalezy od dnia nieraz wydaje mi sie ze jest malutki a innym razem ze jest ogromnyyy:)), ale marzy mi sie chociaz polezec na brzuszku, z tym ze mam jakas bariere psychiczna, boje sie ze zrobiee dzidzi krzywde...
 
Hejka :-)
Nam dzionek minął miło i przyjemnie :-) m.in. byliśmy na basenie młody się wyszalał więc teraz już grzecznie śpi .:tak:

Kamcia - Buziaki kochana :*
Wisienka - ja mam też spory brzuszek i śpię tak na wpół boku bo tak całkiem na brzuchu to nie jest mi wygodnie już i w sumie się nie da bo uciska mnie nie czuję się komfortowo
 
wisienka ja świadomie na brzuszku się nie kładę, ponieważ nie chcę zabierac maluchowi miejsca ;) zresztą ona juz walczy o swoje i jak tylko przeturlam się choć częściowo na brzuch przez sen to od razu zaczyna kopać. po ponownym przewróceniu na boczek jest spokój ;)))
 
Hej my też dzisiaj rodzinnie basen zaliczyliśmy ;-) fajnie było
U mnie spanie na brzuchu odpada ze względu na jego wielkość, mam wrażenie że bym się kołysała :-D lecz dopóki nie był duży to spałam i brakuje mi tego. Najlepiej spać na lewym boku - w tej pozycji kręgosłup jest odciążony, a brzuch nie uciska żyły górnej i dolnej (lepiej się oddycha i nie bolą plecy).

 
Wisienka ja kilka razy przez sen się na brzuch obróciłam, i automatycznie się budziłam bo miałam wrażenie że na twardej piłce do siatkówki leże.
 
dziewczyny na ktorym boku w jakiej pozycji najlepiej sie wam śpi;)
ja śpie na lewym boku od jakiegoś czasu ;)
i zaczynają mnie boleć plecy ;(
 
reklama
Podejrzewam że te różne bóle będą trwały aż do porodu, potem jakiś czas będą nas bolały tyłki a na koniec jak dzieci będą płakać po nocach będziemy marzyć aby wcisnąć te dzidzie z powrotem do środka bo przynajmniej z bólem ale możemy spać.
 
Do góry