reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Witam sie i ja:) My juz po obiadku tesciu zrobil wolowinke mniam:)
Kamcia - nie denewuj sie tak, pamietaj o dzidzi. Trzymaj sie, wysylam troche dobrej energii:*
Mam do Was takie pytanko, czy ktyorejs z Was zdarza sie sypiac n brzuchu? Czy to jest bezpieczne dla dzidzi? Ostatnio moja znajoma mowila mi ze do 8 m-ca spala na brzuchu... Mi sie wydaje ze nie powinno sie uciskac kruszynki. Co Wy o tym myslicie?
 
reklama
Cześć Dziewczynki!
Ja tylko przelotem tu wpadam bo od 2 dni nadrabiamy z mężem zaległości towarzyskie :-)
Na szczęście jutro już wolny dzień , więc wrócę tu do Was :-)
niedzielne buziolki :-)
 
mlodamamusia oj jak ja bym sobie tak pospała jak Ty, a tu kurcze pies zawsze obudzi na spacer :-)

Kamcia co Ty się tak zdenerwowałaś? Nie stresuj się bo Ci się maleństwo też stresuje Kochana. 10 wdechów i wydechów i już powinno być lepiej :-) Dużo spokoju niedzielnego przesyłam z Wrocławia i nawet kilka promyków słońca też wysyłam :*
 
mlodamamusia oj jak ja bym sobie tak pospała jak Ty, a tu kurcze pies zawsze obudzi na spacer :-)

Kamcia co Ty się tak zdenerwowałaś? Nie stresuj się bo Ci się maleństwo też stresuje Kochana. 10 wdechów i wydechów i już powinno być lepiej :-) Dużo spokoju niedzielnego przesyłam z Wrocławia i nawet kilka promyków słońca też wysyłam :*

mnie pies tam raczej nie budzi na spacer to wrecz odwrotnie ja go musze budzić;)
a tak to cały czas śpi ze mna ;):)
 
Ja wstałam o 13:DD Mój pies żeby wyjśc a dwór musi kopa w zad dostać bo się zebrać nie może:DD
Tak mi się dziewczyny ułozyły że nie mogę oddychać:eek:
 
Ja wstałam o 13:DD Mój pies żeby wyjśc a dwór musi kopa w zad dostać bo się zebrać nie może:DD
Tak mi się dziewczyny ułozyły że nie mogę oddychać:eek:


a moj piees to ma okropnego lenia zeby na dwor isc a jeszcze jak by tak padał deszcz to koniec bedzie udawać ze śpi i nie pójdzie nigdzie ;)
potrafi przespać ze mna cały dzień;)

P121110_07.59.jpg

Moja psinka;)
 
Słodka:-) Mój pomylił gatunki i powinien być leniwcem:-D


moj pies to jest wogole jakiś inny ;)

przy kolacji wigilijnej ;D wszystcy sie modlimy moj pies wskoczył sobie na łozko i zaczyna wyć i miałczeć ;D;D hehe:)
a ostatnio jak była kolenda to tez zesmy sie modlili i tez zaczeła wyć ;D bo to ona ALBA sie zwie ;D
;))
 
reklama
Do góry