reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

reklama
wiecie co to mnie sie chyba jakis odmieniec trafil :-D u nas w domu maz robi pranie, prasuje, do tego myje podlogi i wyrzuca smieci. Dacie glowe, ze jak mieszkamy razem 2 lata to ja ani razu smieci nie wyrzucalam? :tak: Tak moj chlop o te rzeczy dba, malo tego, teraz nawet z psem nie musze wychodzic, a obiadki i sniadanka tez przyrzadza, jak ja nie moge, wiec nie mam zle.

A tak wogole to mam straszne problemy z tym uciskiem w podbrzuszu jest to na tyle uciazliwe, ze malo kiedy siedze przed kompem, bo po prostu bol jest nie d zniesienia, to nie tylko boli i kluje ale i piecze...mam nadzieje, ze wraz z powiekszajacym sie brzuszkiem nie bedzie ta dolegliwosc wzrastala...mam nadzieje, ze wogole to minie...
 
mandrzejczuk, po wątku jedzeniowym mam Cię znów nienawidzic?:-D
mój jest rozpuszczony po poprzedniej babie grrrr, gdzie miał wszystko pod nos podane.A ja to raczej jestem ze szkoły" bozia dała dwie rączki i nóżki, sprawne? to sprzątać po sobie", więc musze go reformować a cholera ciężkie to.Na szczęście nie awanturuje się, co najwyżej próbuje zignorować.Ale ja jestem upierdas:-D

Bubbles, pyszny jest taki domowy chlebek,masz do niego maszynę,czy z piekarnika?
 
Ostatnia edycja:
Hej Dziołchy :)
Wróciliśmy wczoraj koło północy i muszę Wam powiedzieć, że mnie już zaczynają ciut męczyć nakie kilkugodzinne nasiadówki z grą. Od 22 to tak ziewałam, że aż mi wstyd było, no ale co ja poradze jak ja normalnie o 21.30 już w łóżeczku i do spania gotowa? Poza tym jak zwykle od sierpnia robiłam za kierowcę, choć muszę się przyznać, że koło mnie siedziała koleżanka i piła drinka ijakoś zamieszałyśmy ze sklankami, że łyknęłam sobie ciut tego jej drinka. Mam nadzieję, że to nie będzie miało żadnego wpływu na Antosia, ale chyba nie po małym łyczku słabego drinka. No w każdym razie padłam na twarz i jak tylko poczułam poduszke to od razu zasnęłam. A dziś pobudka o 8, bo Borcio chiał na spacer już iść.

Widziałam temat leniwych chłopów i muszę powiedzieć, że nie jest u nas źle, czasem mu się nie chce, czasem się buntuję, ale ogólnie to pomocny chłop jest, tylko trzeba mu o wszytskim przypominać co chwilkę bo dość szybko zapomina, że miał coś zrobić :-) ;-) Ale w kuchni jest lepszy ode mnie i świetnie gotuje :tak:
 
Witam wszystkich ja po wczorajszym dniu dopiero wstałam i zaraz do pracy trzeba się zbierać, no ale trudno się mówi trzeba to przetrzymać. Bynajmniej wczoraj miałam zmianę z kumpelą która właśnie wróciła z macierzyńskiego i wszystkiego się na ten temat dowiedziałam i powiem szczerze nie jest tak źle jak myślałam do przez pierwsze 2 miesiące dostanę pełną pensje, potem przez 4 miesiące dostanę połowę własnej pensji i statutory maternity to jest 124 tygodniowo, no i przez kolejne 3 miesiące dostanę już tylko statutory, niestety od 9 do 12 miesiąca nie dostanę nic oczywiście po za rodzinnym.
Co do chłopów mój się musiał wczoraj nudzić bo kuchnię posprzątał, no po za kuchenką ale jak już mówiłam według niego kuchenka nie podlega pod kuchnie, no ale wybaczyłam mu te małe niedociągnięcie ( tym bardziej że nie prosiłam go o sprzątanie) bo zrobił mi domowe fryteczki z serem i ogórkiem kiszonym o 22, więc już umyję tą kuchenkę niech będzie.
 
Wpadam się tylko przywitać,ostatnio mam bardzo mało czasu, męża nie ma w domu a dziewczynki dalej chore więc nie ma kiedy posiedzieć i poklachać.
Na temat mężczyzny w domu się nie wypowiadam bo temat rzeka, ale za to mojego synusia wychowam że będzie wszsytko robił:-), mam nadzieję:tak:
 
reklama
Do góry