reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Witam wieczorową porą ;-)
Oglądałam meczyk :-p uwielbiam to :tak: wygraliśmy co prawda na styk ale wygrana się liczy :-)

Zgadzam się z Kamcia jak dobrze przemyślana organizacja to imprezka nawet z dzidzią daje radę więc nie ma co się martwić na zapas.
 
Jolek bo jak się kiedyś widzialo laskę dłubiacą to zazwyczaj taka co nie zważa na słownictwo itp. ach ciężko mi to ująć słowami, u nas to sie mówi na taką żuluwa i już wszyscy wiedzą o co chodzi.
 
Dombar my za małolatów całą ekipą dłubaliśmy słonecznik, tylko potem nas stary ganiał,że syf pod blokiem robimy :-) ale czegoś takiego jak jest u Was nie słyszałam. Od wakacji M mnie słonecznikiem zaraził,bo do roboty sobie na nocki kupował i ja zaczęłam skubać...w biedronce mają bardzo dobry.

Futrzaczku śpij dobrze :)
 
reklama
Do góry