reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Oj zebys wiedziala mialam godzinke na zrobienie wszystkiego wyrobilam sie na styk:D
Ale doszlam do wniosku ze kiepska ze mnie gospodyni, jak moi goscie poszli, to uswiadomilam sobie ze nawet nie spytalam ich czy moze napija sie herbaty lub kawy... Kompletnie zapomnialam:zawstydzona/y: Coprawda zimne napoje byly ale przeciez moglam zapytac... mam nadzieje ze mi wybacza:D
 
reklama
Ale się zezłościłam bo mężulek na miasto wybył i miał mi jeszcze słonecznik podrzucić z nocnego bo naszła mnie ochota, i co - zapomniał :wściekła/y:
 
dombar... opitol go!!!! Na mojego się dzisiaj pozłościłam to sobie nawet przypomniał,żeby mi kakao na noc zrobić:-p
 
Mój mężulek natomiast wymyślił placki ziemniaczane, że ma ochotę - częściej widzę że on ma zachciewajki niż ja. Naobierałam mu 2,5 kg + 2 cebule, chociaż w końcu chciałam odpocząć:wściekła/y:

Resztę robił sam i wyszły mu znakomite, humor się poprawił, ale za to teraz pękam. Ledwo siedzę przed kompem, więc uciekam na łóżeczko, wygodnie się rozwalić.

Życzę miłej nocki :-)
 
wisienka wiesz co ...
niekoniecznie imprezki się kończą o 20 jak się ma dziecko:-D
my małą zawszeusypiamy na górze a imprezy (jak już są) to trwają do nawet 5 -była taka jedna
albo np jej rodczek skończył się o 3:-D a ona spała..
tak samo pojechaliśmy do kumpla na urodziny to bylismy do 3 a mała spała u niego na górze.
my się bawiliśmy na całego
no oczywiście musiałam zabrać z soba nianię i podłączyć..
ale nawet się na chwilę nie obudziła:-)
 
Kamcia - tez racja musimy szybko ten domek wybudowac, zeby bylo gdzie mala wynosic:D bo narazie mamy jeden pokoj z kuchcia i mieszkamy u tesciow na gorze wiec ciezko bylo by dzidzie na gore wyniesc, bo nad nami to juz tylko gwiazdy:-D
A tak w jednym pokoju spiaca dzidzia i impreza to sie nie da pogodzic...
 
reklama
Do góry