reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Będę wpadać kiedy tylko podejdę do kompa...


ostatnio duuużo leżę...

a teraz robię listę rzeczy dla Malucha więc chwilkę pobędę :)

Trzeba zacząć coś kupować, bo jak nie daj Bóg miałabym zostać w szpitalu, to nic dla Krzysia nie mamy poza paroma rzeczami...
 
hehe dziewczyny bo jak to mój kumpel mówi "faceci też miewają okres"
ja mówię , mój to złoty chłopak i ze świecą takiego szukać:-p
ale jak mnie czasem wkurzy jakąś głupotą to nawet tydzień potrafię się na niego wkurzać...:-D
 
Kamcia to Ty niedobra kobieta jesteś:D

Ewunia, nie przejmuj się, przecież przez net można pozamawiać nawet jak nie bedziesz mogła jechać i kupić osobiście.
Taki plan ustaliłam z mężem- bo na razie wstrzymamy się z zakupami do marca,a jak wyląduje w szpitalu to z laptopem i netem, więc będę zdalnie szykowac wyprawkę i sprzęty.
 
hehe dziewczyny bo jak to mój kumpel mówi "faceci też miewają okres"
ja mówię , mój to złoty chłopak i ze świecą takiego szukać:-p
ale jak mnie czasem wkurzy jakąś głupotą to nawet tydzień potrafię się na niego wkurzać...:-D

Kamcia nie mów HOP!!... Ja o swoim też tak mówiłam i teraz mam...:-(

Zmuliło mnie jakoś po obiadku więc sobie poleżałam i filmik obejrzałam. Najgorsze że dalej mnie muli
 
A ja na mojego M nie mogę narzekać... Sprząta po sobie, robi zakupy, wyprowadza psa, a dziś ugotował obiadek, zresztą gotuje zawsze jak ma na to czas... :-D
Poziomki a może kolega nie będzie miał od kogo pożyczyć auta??? ;-)
 
Heh oby się nie zmienił... ja dlatego ślubu nie biorę,mniej papierkowej roboty w razie czego będzie! Mówią że to kobiety są zmienne, a guzik prawda :-p
 
Jestem i ja:)
Melduje ze salatka zostala wiec jak ktos ma ochote to zapraszam:)
A urwalam sie tak bez slowa, bo w koncu ta moja psiapiola zadzwonila ze przyjda na 17.30 a nie na 19.00 wiec musialam sie bujnac wreszcie:) No i posiedzieli, pogadali, ale niestety musieli sie zmywac bo Oliwka zaczela marudzic, jednak juz czas jej spania byl. Kurcze coraz bardziej sobie uswiadamiam ze koncza sie wlasnie imprezki do nocy, jak juz sa dzieci to niestety obowiazek. Ale coz cos za cos:)
 
reklama
Do góry