reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

witam się wieczorową porą....Znowu zniknęłam na trochę i proszę ile mam stron do nadrobienia.

Kamcia
Vi przecudna na każdym zdjęciu więc nie dziwię się że dylemat masz

Marzena
dziewczyny mają rację, wywal to do kosza i niech Cie cmokną...a po drugie ja jak zamawiam paczkę z jakiś wysyłkowych firm to nie dostaję towaru od listonosza dopóki mu nie zapłacę więc o co im biega???!!!!
 
reklama
boże ja chyba te zdjęcia będę do rana oglądać zanim coś wybiorę..
bo jutro musze wysłać mailem żeby mi zdążyli zrobić do nast weelendu:sorry2:

jolek no wkońcu jesteś... co się dzisiaj obijałas.. hehe

ja się chyba naziębiłam bo mnie cały bok rwie , że aż noga nawet boli:dry:

przypomniała mi się też historia z taką wysyłką...

kiedyś mój D przeglądał ze mną maile , i był jakiś konkurs o wygranie auta..
więc sobie"wybierał" kolory wzory.. i wziął udział w loterii z mojego konta
i było podac adres na ewentualną wygraną to podał mój:-D
a póxniej mama mi dzwoni że przesyłka przyszła , jakas książka to powiedziałam że pewnie jakies ulotki czy broszurki i niech zostawi
za kilka tygodni znów coś przyszło i trzeba zapłacić za to i za pierwszą część którą odebrałam jak napisali w piśmie.. nie pamiętam ile ale też sporo...
no a ta pierwsza część to niby te ulotki były... i mama dzwoni że mam płacić ponad 100zł za jakeś książki..
i też musiała im odsyłać wszystko i pisac pismo że nic nie zamawiałam i dawać pokwitowanie że odesłała paczkę bo pisali że nic nie dostali , a moja mama taka że wszystkie papierki sciska po szufladach i na szczęście pokwitowanie wysyłki miałą i im wysłała i się odczepili:-p
 
He he Kamcia domyślam się jaki miałaś dylemat ;-) ja to nie lubię jak mam za duży wybór bo wtedy wybieram wybieram wybieram i wybrać nie mogę :-D;-).
Teraz mi przyszło na myśl że może jako to ostanie zdjęcie w pionie daj jakieś z Twoim brzuszkiem i Vi bo przecież w brzusiu jest kolejna wnusia/sio - nie wiem może niech Vi się przytuli do brzuszka albo pocałuję coś takiego hehe :-)

Styna- bardzo ładnie Nadia super chociaż troszkę ciężko z zdrobnieniem

Kurdę laski muszę spadać bo D mnie wygania :-) buziaki i do jutra :tak:
 
Ostatnia edycja:
Kamcia nie obijałam się...byłam u lekarza :) a potem na kawce na starych śmieciach u mojej byłej współlokatorki no i na odwiedzinkach w pracy (zanieść zwolnienie). Do domu wróciliśmy przed 21szą...zjedliśmy obiadokolacje no i jestem.

Futrzaczku buziaki i dobrej nocki :)
 
He he Kamcia domyślam się jaki miałaś dylemat ;-) ja to nie lubię jak mam za duży wybór bo wtedy wybieram wybieram wybieram i wybrać nie mogę :-D;-).
Teraz mi przyszło na myśl że może jako to ostanie zdjęcie w pionie daj jakieś z Twoim brzuszkiem i Vi bo przecież w brzusiu jest kolejna wnusia/sio - nie wiem może niech Vi się przytuli do brzuszka albo pocałuję coś takiego hehe :-)

Styna- bardzo ładnie Nadia super chociaż troszkę ciężko z zdrobnieniem

Kurdę laski muszę spadać bo D mnie wygania :-) buziaki i do jutra :tak:

Vi już śpi więc nie da rady bo jutro muszę zdjęcie wysłać ale też byłby fajny pomysł... hehe teraz mam przed oczami 7 kombinacji.. i na szczęście tylko 7:-p i tak myslę :-D ale do jutra napewno wymyslę;-) a też nie lubię właśnie mieć za dużo do wybierania bo im więcej mm tym więcej mi się podoba...
haha

styna mi się Nadia zawsze podobała jak pisałam , ale kumpela ma Wiktorię i Nadię więc mi juz nie pasowało tak dac:sorry2:

Jolek bo ja myslałam że Cię porwali:-D
 
Kamcia UFO mnie porwało :-p

sorki że tak wolno ale nadraboam jeszcze mamki z irlandii:-p
Ty przypomniało mi sie jak mój bratanek z Uk był u mnie teraz w listopadzie...
i chciał grać , to mu farmeramę włączyłam.. no i kazałam grać..
a on zobaczył na wytwórnię jaj i do mnie z tekstem
"ciocu:szok: a czemu ty masz ufo w kurniku":-D:-D:-D:-D
myslałam że padnę ze śmiechu:-D a on był poważnie zdziwiony hihih
 
Kamcia ja to nadrabiam resztę wątków bo widzę,że dziś nie próżnowałyście :)

To bratanek dzisiaj by się zdziwił bo ufoludki tam latają- jest nowy event:)
 
reklama
Do góry