reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
oj dziękuję dziewcz\yny za opinie.. :zawstydzona/y: jestescie kochane:tak::happy2:

a mam pytaniue... wie może któraś czemu jak wrzucam foto w picassę to mi ucina kawałek głowy??:confused:
normalnie mam zapas białego nad głową a tu ucina..
boję sie że jak wezma na zakładke to utną jeszcze bardziej i będzie wyglądac beznadziejnie...
 
Witam majówki... Ale skrobiecie... Jak ja mam Was znowu nadrobić:-:)happy2:

Widziałam, że wczoraj pisałyście o sukniach ślubnych. Ojjj ja miałam typową ksieżniczke. Na początku nie chciałam przymierzyć ale jak już przymierzyłam to liczyła sie tylko ona. Aktualnie próbuje ją sprzedać:-)

Dobra ide Was troszke nadrobić:-p
 
Ja wiem że was męcze..
ale ostatecznie zrobiłam 6 takich składanek... i nie wiem którą wybrac bo wszystkie podobne , tylko się zdjęcia wymieniaja...
poradźcie które najlepsze??:zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y:

i jeszcze muszę coś zrobić z tym zeby mi tej główki nie ucinało.. bo nie wiem czemu ucina :confused:
wybrane1.jpgKolaże2.jpgwybrane.jpgwybrane2.jpgZobacz załącznik 317325Ostatnio zaktualizowane.jpg
 
Kamcia ale obraz będzie już bez obciętych części ciała? Bo jeśli tak, to głosuję na 5 po kolei.
 
reklama
tak bedzie bez obciętych części ciała:-D
teraz to na wzór zrbiłam , a później jak mała pójdzie spac to pokombinuje jak to zrobić żeby mi się całe zdjęcie pokazało z całą główką:-D
bo teraz sama nie wiem , a jak szperam to mała mi odiąga ręce:-p


a jak kazałam mojemu D wybrac , to spytał po co tyle tego zrobiłam , i że mam sama wybierać bo mu się wszystkie podobają i wziąłby pierwsze lepsze :-D faceci
 
Do góry