reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Maj 2011

reklama
Dziewczyny ale się właśnie wkur...! Przepraszam Kamcia, że się wcinam ale muszę bo mnie rozerwie.

Poszłam sobie do sklepu na dół po rzeczy do ciasta (wspominałam na apetytach). Jak wracałam to zajrzałam do skrzynki na listy. I było coś ze "znanej firmy wysyłkowej oferującej mnóstwo dupereli" - tak to nazwę. Na kopercie dopisek "zawiera rachunek". A ja zdziwko bo nic nie zamawiałam i nawet nie jestem zainteresowana teraz. Otwieram a tam ponaglenie! Bo niby zalegam na 70 zł (pierwszej raty bo łacznie coś koło 120 zł) za jakieś pierdoły do angielskiego dla dziecka. I zaświtało mi, że jakoś ze 3 miesiące temu moja babcia mi mówiła (mieszkałam u niej 6 lat temu), że dzwonili i ona im powiedziała (po raz tysięczny już!!!), że ja tam dawno nie mieszkam. A Pani telemarketerka podobno nachalnie zaczęła babcię namawiać na kupno jakiś własnie bzdetów do angielskiego. I w końcu moja 80letnia babcia zgodziła się, żeby jej to wysłali (dla świętego spokoju) i pomyślała, że da wnuczce na Święta. Ale jak ja się dowiedziałam, że to chce kupić to jej powiedziałam, żeby to odesłała bo Paula jest za mała na angielski z płyt a ma w przedszkolu i szkoda kasy. I sprawa ucichła. Aż do dziś. Dziś dostałam ponaglenie, bo nie zapłaciłam w pierwszym terminie za przesyłkę, którą rzekomo dostałam. A wała!!! Właśnie ja nic nie dostałam! Jestem wkurzona i oburzona, że jakaś dziumdzia na prowizji ośmieliła się, WIEDZĄC, że nie rozmawia ze mną, na moje konto dokonała zamówienia! Zbajerowała staruszkę na 120 zł na moje konto!!! A najlepsze, że to przyszło na moje panieńskie nazwisko, bo w tym burd... nie raczą zmienić wreszcie moich danych, pomimo, że interweniowałam nie raz, że męczą mnie na dwóch kontach pod starym nazwiskiem i nowym i prosiłam, żeby do kur.... nędzy połączyli mi te konta i dali spokój mojej babci, bo ja już tam dawno nie mieszkam i numer jest nieaktualny! Oni są jak mafia! Albo bagno - jak raz cię złapią to już koniec. Ale najlepsze: GDZIE DO CHOLERY JEST TA PRZESYŁKA??? No bo nie u mnie! Tylko ja opróżniam skrzynkę w tym domu a póki co nie stwierdzono u mnie demencji ani alzheimera! Albo ktoś na poczcie zajeb... albo sąsiedzi. No bo już nie wiem co innego. I ja teraz muszę im udowodnić, że nic nie dostałam co z góry jest skazane na porażkę bo to nie idzie poleconym :D Oj jak ja jutro tam zadzwonię, jak ja się dobrze nastawię do tej rozmowy... Chyba kogoś przez telefon uszkodzę. Teraz już napewno idę ciasto upiec bo inaczej mnie rozerwie!
 
marzena - skoro nie przysłali ci tego poleconym to na moje mogą ci skoczyć. Schować to głęboko do szuflady się w ogóle nie przyznawać, że dotarło.
 
ja też bym to olała..
tym bardziej że Ty nic nie zamawiałaś a przyszło na Ciebie...
no to jakim cudem...??:-p
ja bym odesłała list (no szkoda że otworzyłaś) ale napisałabym ze nie wiem co to jest , nie mam przesyłki żadnej , tak się nie nazywam , i nic nie zapłacę...:-D
albo wdupiła do kosza.... no i olała ciepłym moczem..


a i nie wcinasz się :-D tu rozmowy na kazdy temat:-p
a że cisza dzisiaj to tylko ja pół dnia nawijałam o zdjęciach:-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Kamcia- chyba dziewczyny mają racje i mat rzeczywiście jako na obraz będzie najlepszym rozwiązaniem a co do zdjęcia to ja mam taka koncepcję:
to z cytrynka najbardziej roześmiane jako główne a dodatkowo to z misiem na kolankach , z cytrynką z 2 załącznika główne , roześmiane z 2 załącznika pierwsze od góry i jak zajada cytrynkę.
Marzenka- dokładnie jeśli nie przyszło poleconym to olej to na całej linii bo przecież nie udowodnią Ci że to otrzymałaś , mama nadzieję że ciasto ukoi Twoje zszargane nerwy przez jakiś piiiii
 
Kamcia- chyba dziewczyny mają racje i mat rzeczywiście jako na obraz będzie najlepszym rozwiązaniem a co do zdjęcia to ja mam taka koncepcję:
to z cytrynka najbardziej roześmiane jako główne a dodatkowo to z misiem na kolankach , z cytrynką z 2 załącznika główne , roześmiane z 2 załącznika pierwsze od góry i jak zajada cytrynkę.
Marzenka- dokładnie jeśli nie przyszło poleconym to olej to na całej linii bo przecież nie udowodnią Ci że to otrzymałaś , mama nadzieję że ciasto ukoi Twoje zszargane nerwy przez jakiś piiiii

no włansie najgorsze jest to że można kombinowac i kombionować..
zaraz utworzę to co piszesz...:tak:
bo w sumie nie wpadłam na to , bo musze mieć jeden bok wolny scianki żeby dac małe zdjecia a tam nie ma.. ale przycięłam zdjęcie w inny sposób i miejsce się znalazło:-p

jakbym miała czas i wogóle to mogłabym przycinać każde zdjecie w każdy sposób to kombinacji wyszłoby z 30
bo jeszcze z każdego zdjęcia można lustraznkę zrobić i wtedy jedne pasuja bardziej do innych głównych .. żeby nie było ze głowami ida do kantów.. itp itp.. hehe:tak:

uno momento :-D
wybrane4.jpg
 
Ostatnia edycja:
Jak dla mnie super tylko jeszcze jednak z tyh małych zamieniłabym pierwsze z trzecim bo za bardzo zlewają się roześmiane buźki :-p;-)
 
no właśnie mi też się zlewają.. hehe
albo dam jakies inne ...
mój to mnie zabije jak jesacze bedzie miał potwierdzać.. hah
wkońcu do jego rodziców też to idzie więc musi wybrać... ;-)

wyobraź sobie że ja tak z 200 wybierałam najpierw fotki :-p

najgorsze właśńie kjest to że teraz można przycinać pod każdym kontem , obracać w 2 stronę... i wtedy można wytworzyć takich własnie kombinacji tysiące:sorry2:

a ze ja niezdecydowana baba jestem to jak już zacznę robić i wymyslać .,. to później się tego tyle narobi że nadal mam dylemat które najlepsze:-D
wybrane5.jpg
 
Ostatnia edycja:
reklama
Marzenka ja radzę jednak tam zadzwonić i im powiedzieć co i jak, aby potem cię nie wpisali na listę dłużników, a mogą to zrobić a z tego co wiem nie łatwo się z niej wydostać a będąc na niej nic na raty nie kupisz ani kredytu nie dostaniesz.
Kamcia jak dla mnie 3

I ważna informacja jednak zmieniliśmy imię i będzie NADIA
 
Do góry