reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Maj 2011

Hejka :-)
Dziewczyny śliczne te piosenki dla rodziców aż się łezka kręci i wspomnienia wracają.
Mt daliśmy rodzicom bukiet kwiatów i takie podziękowania na stelażu drewnianym z wierszykiem zdjęciem i tez bukiecikiem kwiatów.
A teraz to tyle tego wszystkiego na rynku więc można coś pokombinować więc Styna nie martw się coś znajdziecie :tak:

Julisia- fajnie że suczki wróciły , hehe widać maiły ochotę na małą przygodę tylko szkoda że Was nie powiadomiły o swoich planach :-D
Kamcia- bardzo fajny pomysł ślicznie to będzie wyglądało i ja bym brała połysk :tak: bo tego w rękach i tak nie będzie się obracać ani nic więc spoko , mat zawsze wybieram do zwykłych zdjęć to wtedy właśnie nie widać odcisków itp a połysk jest ładniejszy taki żywszy jak dla mnie

U mnie nic nowego , gotuję obiadek i w sumie tyle... nudy :dry:
 
reklama
futrzaczek ale to nie będzie zdjęcie... tylko to będzie na płótnie
więc jakby takie wlane w płótno ... jak obraz...
czyli nawet jak będa łapać w ręce to nie bedzie odcisków..
bo myślę że to będzie po prostu polakierowany materiał....

ale nie wiem właśnie...
macie jakieś takie obrazy w domu zeby sprawdzić:confused::-D

zastanawiam się też czy błysk jak wąłsnie bedzie lakoierowany to z czasem nie popęka ta farba...?
 
Julisia pewnie że miałam znieczulenie, nawet nic nie poczułam, a szycie trwało dłużej niż samo wyrywanie... (tutaj nie zostawiają cię z dziurą po wyrwanym zębie).
Pogoda mi się popsuła, zrobiło się szaro i pada deszcz... Ale właśnie zjadłam sobie pyszną grochóweczkę bo mój M wczoraj zrobił (miałam na nią straszną ochotę)... PYCHA...:tak:
 
Kamcia- to ja właśnie tak napisałam :-D może jakoś trochę po chińsku ale o to mi chodziło że tu może być połysk , zdjęcia takiego nie mam ale wątpię aby miało popękać może popatrz na komentarze może ktoś coś napisał.
 
Ypra ja przytyłam w poprzedneij ciąży 20 kg, do takiej dokładnej wagi sprzed ciąży (170cm wzrostu 67kg) doszłam po ok 1,5 roku ale spoko pewnie że dziecko najważniejsze a przy karmieniu wyciąga z mamusi te kg
ja w ciąży przytyłam 16kg i do wagi wróciłam po ok 4 miesiącach bez większych starań ruchowych ale na przymusowej diecie bo mała miała skazę mleczną i powiem że taka dieta to dobra rzecz bo jak robisz to dla dziecka to tak jakoś łatwo idzie a efekty widać:tak:

Kamcia super pomysł z tym tym obrazem, ja bym wybrała matowy ale to kwestia gustu i tak naprawdę dopóki nie porównasz na żywo to to zgadywanka które lepsze, a co do prezentu dla dziadków ja przygotowuję fotoksiążkę z pierwszego roczku naszej niuni
 
Ostatnia edycja:
Kamcia ja jestem zdecydowanie za matowym, po pierwsze łatwiej utrzymać w czystości, i mniej się niszczy na połysku zawsze jakieś odciski zostają, po drugie obraz jakoś tak sam z siebie kojarzy się z matem.

Dziewczyny dziękuję wam za propozycje na pewno skorzystam najbardziej podoba mi się pomysł z tym koszem z łakociami, tylko nie wiem czy w moim przypadku to byłby dobry pomysł bo rodzice ciągle na diecie są, schudną ile lekarz każe ciśnienie cholesterol się normuje i na nowo zaczynają tyć ale przemyślę to bardzo skrupulatnie. Co do piosenki my od razu powiedzieliśmy orkiestrze że na tą oklepaną "Cudownych rodziców mam" się nie zgadzamy i o dziwo oni powiedzieli że też jej nie lubią. Więc postanowiliśmy że będzie ta YouTube - MOI KOCHANI RODZICE Bernadeta Kowalska


I nasz pierwszy taniec, to jest nasza pierwsza wspólna piosenka i stąd mamy do niej sentyment YouTube - And i miss you like desert miss the rain

No i zapomniałam dodać co do mojej grypy żołądkowej już trochę lepiej, nawet chciałam iść do pracy ale szefowa uparła się że muszę być 48 godzin bez objawów aby móc wrócić, a niestety jeszcze troche latam do kibelka.
 
Ostatnia edycja:
No długość też się liczy im krótszy tym lepszy a ten ma coś ponad 4 minuty i uznaliśmy że wytrzymamy, musimy trochę poćwiczyć ale jak z brzuchem i na szpilkach.
 
Kamcia oczywiście że matowe! Błyszczące bedzie wyglądało jak duże zdjęcie a to ma dać efekt pieknego obrazu, nie ma sie co martwić o pękanie bo ona są czymś tam pokryte aby temu zapobiec. A wiem to bo właśnie apropo tych prezentów dla rodziców na weselu to my właśnie dalismy im obrazy z naszymi postaciami oprawione w pękne ramy obrazowe- pamiątka na całe życie!
 
reklama
agaf i dałas matowe??:-)

jeśli chodzi o piosenkę to ja wolę polską żeby rodzice zrozumieli co się do nich śpiewa:-D


kurde z naszej sesji nici.. trzeba znów małą ubrać no i cykać fotki :-p
znaczy foty ładne , ale jak dla mnie to na obraz się nie nadają:-D

 
Do góry